Jump to content

Recommended Posts

Zamolio bih nadlezne za prison server da pogledaju klip i da vide trenutni balans na pobuni koja je bila reg4

Predlazem da im se reg4 smanji na neki reg 3.5(ako je moguce)

Da im se proredi speed i /kgbguard jer g4 ima max speed i lisice,njima do g4 treba 20m dok zatvorenici sa 20m ne mogu stici do inf4,guard4 ima 5 p4u3 dok inf2 ima jedva za jedan p4u3 i 3 encke :(

Naravno ako bi proredili njima speed i /kgbguard,takodje nama proredite malo efekte tipa str2 od inf7

• Like 1
  • Replies 64
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Ne, samo jebeno close prison i napravite na serveru 5 survival pod servera i 10 sveta po svakom survival serveru da svaki igrac moze to da igra i da mu nikad ne bude dosadno. Znaci staff team na priso

Previse se slazem s ovim, Silent ne moze sam da vodi prison jer ni ne ulazi cesto dati teroru permisije ili omoguciti mozda cak BeaconForcer-u / Pro-u ili FooFu da se pozabave malo oko toga posto su j

Umesto sto si potrosio svoje vreme na Magmetisove nebuloze mogao si odgovoriti Drimiju i svima ostalima koji vole prison

Stvar da speed bude isti inf i guard rankovima je ok i izbalansirano,  ono sto vise pravi problem je zarada para. Guard treba igra pobune i napravi afk potion masine da zaradi pare, dok prisoner prvo mora uzet zastitu da ga posebni imbecili ne smaraju dok pokusava uzivat u gameplay, onda treba provesti 24 sata u d rudniku za 1.2m - 2m sa grupom. Nerfanje i buffanje guarda/prisonera moze doneti samo drugaciju vrstu disbalansa, balans nikako.

On 31.5.2021. at 21:36, SexyBiznismen rekao je:

njima do g4 treba 20m dok zatvorenici sa 20m ne mogu stici do inf4

Lepo receno ovde. Niko zdravog razuma nece provesti dane u rudnicima da bi se rankupao, svi igraju pobune il u slucajevima guarda - afkaju potion masine.

On 31.5.2021. at 21:36, SexyBiznismen rekao je:

guard4 ima 5 p4u3 dok inf2 ima jedva za jedan p4u3 i 3 encke :(

Sto se ovoga tice NORMALNO da ce imati vise setova jer taj 1 guard treba da trpi 30 infovca dok gasi blok dok infovci mogu sasvim normlano igrati celu pobunu sa pola durability na armoru.
Mada jeste malo glupavo da vas covek sam tenkuje 5min dok ga critujete i za to ima samo 1 lek - mcmmo /axes. Kad bi toga bilo guardi ne bi mogli glumit ramboa i trcat do dugmeta ko @Luxurious za alekom.

• Like 1

Ogio molim te brt nisi odigro jednu pobunu a da sam te video, nemoj komentarisati...

Jednostavno pre je balans bio normalan zato sto je speed bio setovan guardima max speed2 a inf max speed3, sad je kompletno drugacije, cak se i ne zna koji spid imamo...

Samo treba uraditi nes jednostavno nerfovati im srca ili ugasiti reg4 a dodati vise guarda, ili jednostavno otezati im teritorije za gasenje pobuna...

Ja nzm kad su prisoneri win zadnju redovnu haha, bukv nije izvodljivo...., na reg4  cak i da si inf9 ne mozes da napravis nikakvu razliku a rankovi za inf skulji....

pre 13 minuta, PejaDevil99 rekao je:

Ogio molim te brt nisi odigro jednu pobunu a da sam te video, nemoj komentarisati...

Jednostavno pre je balans bio normalan zato sto je speed bio setovan guardima max speed2 a inf max speed3, sad je kompletno drugacije, cak se i ne zna koji spid imamo...

Samo treba uraditi nes jednostavno nerfovati im srca ili ugasiti reg4 a dodati vise guarda, ili jednostavno otezati im teritorije za gasenje pobuna...

Ja nzm kad su prisoneri win zadnju redovnu haha, bukv nije izvodljivo...., na reg4  cak i da si inf9 ne mozes da napravis nikakvu razliku a rankovi za inf skulji....

Naravno da me nisi video kad si poceo igrati pre 7 dana..
Kad su prisoneri imali veci spd bio je izbalansirano za njih, i dalje si redovno vidjao zalbe guardova po forumu. Balans nije balans ako je jednostran.

Edited by ogio

Win rate na redovnim pobunama je od prilike guard 90% a inf mozda 10%, jednostavno brt guardi na reg4 ne igraju da ugase nego da ubiju igrace, evo ti na snimku pogledaj i onda jednostavno zamisli kako izgleda guard9 sa 19 srca[21 sa enckom] i spid koji je bukv smesan, ja samo kazem da je potrebno da se ili nerfuju guardima srca, ili da se reg4 ugasi i doda vise guardova ili da se otezaju blokovi za gasenje pa ce vidimo kako ce onda ide...

22 minutes ago, ogio said:

Naravno da me nisi video kad si poceo igrati pre 7 dana..
Kad su prisoneri imali veci spd bio je izbalansirano za njih, i dalje si redovno vidjao zalbe guardova po forumu. Balans nije balans ako je jednostran.

Poceo pre 7d hahahahha, imam 30 dana token bonus covece ne gubi se vise molim te, nisi na prisonu uopste zato nemoj nam otezavati igru sa pateticnim postovima molim te...

pre 32 minuta, PejaDevil99 rekao je:

Poceo pre 7d hahahahha, imam 30 dana token bonus covece ne gubi se vise molim te, nisi na prisonu uopste zato nemoj nam otezavati igru sa pateticnim postovima molim te...

I za 3 meseca kad dodju ljudi do inf9 onda ce biti no balans za guarde ako se sad nerfaju.
Ne kazem ja da balansa ima, al nerfanje guarda prosto nije resenje.

Edited by ogio
7 minutes ago, ogio said:

I za 3 meseca kad dodju ljudi do inf9 onda ce biti no balans za guarde ako se sad nerfaju.
Ne kazem ja da balansa ima, al nerfanje guarda prosto nije resenje.

3 MJESECA!!! 

ako za 3 mjeseca bude 2 -3 inf9 bice cudo, evo proslo je mjesec dana a vecina je jos i1 , i2 i i3 a par koji su i4 i i5 su aktivni tu i tamo za pobune. Ovi ostali nece ga za po godine ili godinu dogurati do i9 tj, ako staff ne doda nove profitabilne nacine zarade para za infamuse a ne da dajemo guardima da prodaju potove. Uzme 500k od  jednog drugog i jos od pobuna i evo ti za Rankup.

pre 43 minuta, VasilijeGaming rekao je:

3 MJESECA!!! 

ako za 3 mjeseca bude 2 -3 inf9 bice cudo, evo proslo je mjesec dana a vecina je jos i1 , i2 i i3 a par koji su i4 i i5 su aktivni tu i tamo za pobune. Ovi ostali nece ga za po godine ili godinu dogurati do i9 tj, ako staff ne doda nove profitabilne nacine zarade para za infamuse a ne da dajemo guardima da prodaju potove. Uzme 500k od  jednog drugog i jos od pobuna i evo ti za Rankup.

Oke imas tu pravo, i bas zato treba i buffati money income za prisonere, moze se sa 3 meseca kopanja doci do i9 al kopanje je dosadno i niko zdravog razuma to nece radit. Uglavnom sto zelim reci je da ce eventaulno doci ljudi do inf9 i onda ce biti problem sto su guardi preslabi. Nerfanje guarda jeste resenje, ali privremeno.

A ne ogio ti brate stvarno pises ovde kompletne gluposti, ja ti opet kazem dodji odigraj op bunu i ce vidis o cemu pricam, napravi brt tabelu lepo i stavi u inf tabelu sve inf beneficije i u guard tabelu sve guard beneficije i skontaces o cemu pricam, INF su rankovi skuplji kad se sve sabere a nista ne dobijamo bukvalno, dobijemo jedno srce i neki smesan kit(smesan u poredjenju sa guard kitom)

Ti brate jednostavno nisu u stanju da sagledas siru sliku zato sto ne igras, nisi ni jedan prison igrao aktivno i onda dodjes i dajes stafu utisak kao da je sve okej.......

Evo ja ponavljam jos jednom nerfujte guardima srca, reg4 izbaciti i dodati jos 4 guarda ili da se otezaju blokovi tako ce moci da se igra normalno...

hocu da kazem, da je nemoguce ubiti guarda na reg4 dok ne ostane no armor, a oni dobijaju u toj njihovoj plati po 6 armora i svih tih 6 ponesu na pobunu.A posle od te pobune dobiju 200k i + ako su ugasili blok po 50k, a jedan set se trenutno na serveru prodaje za max 30k jer iz vote keya dobijamo po 6 armora