Jump to content

Recommended Posts

Posto je previse nebalansirano 8 guardova i  regeneracija 4 na ovaj speed, mislim da bi bilo lepo da se ukine reg4 guardovima i da svi imaju istu regeneraciju jer je mapa prevelika i s obizrom na KGBGuard i speed4 bi bilo lepo,  neka se igraci usaglase ako su za.

• Like 1

Mogli bi da naprave da reg zavisi od broja guarda na pobuni npr. da ako je vise od 6-8 guarda umesto reg 4 reg ce biti nerfan na  3.5 ili manje ako je to uopste moguce. Jel da budemo iskreni nasi najbrzi infs ih ne mogu stignuti kad im metnu lisice ili iskoriste sprej, a jos sa reg 4 ne vredi uopste igrati.

• Like 1
1 minute ago, VasilijeGaming said:

Mogli bi da naprave da reg zavisi od broja guarda na pobuni npr. da ako je vise od 6-8 guarda umesto reg 4 reg ce biti nerfan na  3.5 ili manje ako je to uopste moguce. Jel da budemo iskreni nasi najbrzi infs ih ne mogu stignuti kad im metnu lisice ili iskoriste sprej, a jos sa reg 4 ne vredi uopste igrati.

Dobra ideja, ali ovo samo reg3 da bude je bolja, jer guardi imaju platu imaju sve i jos reg4 ako izgube pobunu je glupo, mapa je ogromna za reg4 onda bolje da svi imaju reg4 :D

9 hours ago, ogio said:

Kb2 sword, punch2 bow, slowness potioni... Imas mnogo nacina da sam drzis guarda na spawnu :)

JEL TI MORAS U SVAKU TEMU DA SE MESAS BOLESNIKU

9 hours ago, ogio said:

Kb2 sword, punch2 bow, slowness potioni... Imas mnogo nacina da sam drzis guarda na spawnu :)

i daj druze ne mesaj se kad nemas pojma o nicemu, jel ti znas sta je kgbguard uopste

• Like 1
pre 11 sati, Minekodem rekao je:

JEL TI MORAS U SVAKU TEMU DA SE MESAS BOLESNIKU

i daj druze ne mesaj se kad nemas pojma o nicemu, jel ti znas sta je kgbguard uopste

Izvinjavam se ciko.