Jump to content

Predlog za nove itme kod Black Merchanta

Recommended Posts

Radi veoma malog broj itma kod black merchanta predlozio bi da se dodaju 2 nova itma: sock mace i shiv. Ovi itme bi nakon upotrebe trebali da nestanu iz inventorija tako da in nije moguce vise puta koristit ponovno kao npr. itme kod kgb guarda. Shiv i sock mace mogu se samo uzeti kod black merchanta i to za vrijeme pobune (samo na reg4). Umesto da se kao zastita mogu kupiti novcem ili kao i9 cloth fragovima, shiv i sock mace se mogu uzeti kristalima obsidijena.

Sock mace - kostao bi 2 kristal obsidijena, kad se iskoristi  na guarda nanjeo bi mu 2 negativna efekta i to nauseu i slowness koji bi trajali oko 20 - 25 sec. Cooldown na ovaj item bi bio oko 2 min tako da vise igraca ne mogu da spamaju taj itme na jednog istog guarda.

Shiv - kostao bi  1 kristala obsidijena, kad se iskoristi na guarda nanjeo bi mu bleeding efekta koji bi usporavao regeneraciju od jabuke u trajanju od 20-25 sec. Cooldown na ovaj item bi bio 3 min. 

Ovi itemi se ne mogu staviti u ec niti se mogu dropati iz inventorija, u slucaju da igrac pogine sa sock mace ili shivom u inventori item nece biti dropan nego ce jednostavno nestati. Na kraju pobune ako ih igrac nije iskoristio trebali bi da nestanu iz invetorija. Nadam se da ce Staff Team dobro razmisli o ovoj mojoj ideji za ova 2 nova itma i da zmjeni  sta god oni misle da treba. 

• Like 2

Sock mace - 3 Kristala obsidiana, Pri prvom iskoristavanju dolazi cooldown od 1minut i doneo bi Guardu 2x Efekta - Nausea II (10 sekundi) Slownes IV (10 sekundi). (Prisoner spray- u obzir bi doslo i 6 sekundi) *item bi nestao posle smrti igraca*
Shiv - 4 Kristala obsidiana, Pri prvom koriscenju na radiusu od 5 blokova bi odbacio guarde kao palica 10 blokova te bi naneo Blidness (5 sekundi) i Bleeding (5 sekundi). Cooldown 2 minuta, igrac koji je prvi iskoristio u tom radiusu je onemogucio drugim igracima u drugom radiusu da iskoriste Shiv. *takodje nestaje pri prvoj smrti igraca*

Eto neki moj predlog ( nadovezivanja) na @VasilijeGaming. Pa ako vasa moze da kaze svoje misljenje na ovo bilo bi lepo :D

Edited by Magmetix
18 hours ago, Magmetix said:

Sock mace - 3 Kristala obsidiana, Pri prvom iskoristavanju dolazi cooldown od 1minut i doneo bi Guardu 2x Efekta - Nausea II (10 sekundi) Slownes IV (10 sekundi). (Prisoner spray- u obzir bi doslo i 6 sekundi) *item bi nestao posle smrti igraca*
Shiv - 4 Kristala obsidiana, Pri prvom koriscenju na radiusu od 5 blokova bi odbacio guarde kao palica 10 blokova te bi naneo Blidness (5 sekundi) i Bleeding (5 sekundi). Cooldown 2 minuta, igrac koji je prvi iskoristio u tom radiusu je onemogucio drugim igracima u drugom radiusu da iskoriste Shiv. *takodje nestaje pri prvoj smrti igraca*

Eto neki moj predlog ( nadovezivanja) na @VasilijeGaming. Pa ako vasa moze da kaze svoje misljenje na ovo bilo bi lepo :D

Svidza mi se jedino sto bi izmenio je koliko traju npr. sock mace efekte bi podignuo za par sec vise isto kao i shiv efekte. Mada na kraju dana staff ako prihvati ovu ideju za nove itme mogu da stave koliko god oni misle da je dobro za gameplay. 

4 minutes ago, VasilijeGaming said:

Svidza mi se jedino sto bi izmenio je koliko traju npr. sock mace efekte bi podignuo za par sec vise isto kao i shiv efekte. Mada na kraju dana staff ako prihvati ovu ideju za nove itme mogu da stave koliko god oni misle da je dobro za gameplay. 

Tacno to, lepo si smislio nazive i efekte ali sasvim je ovo gore sto sam ja na tvoje dodao po meni okej, ljubi brat.

• Like 1