Jump to content

Recommended Posts

1.Kad prosirimo pobunu da se stavi da guardi imaju neki slownes ili da ne mogu izaci,imam zastitu,prosiri se pobuna i odmah kucam /spawn,guard je vec iza mene...

2.Da se skloni speed4 guardima(po mogucnosti svima)jer je mnogo lakse sa speed2,ili skratite mapu nema 100 igraca nego po 40-50 na pobunama.Guard4 sa speed4 ima lisice sprej tejzer i palicu,ne moguce je da mu pobegnes,pogotovo sad kad ih ima 8.Ne razumem @TerrorBlade97 koji je ubacio jos 4 nova guarda od kojih su sada vec 2-3 guard3-4.

Da se malo angazuju modovi da prate pobune i rusenje gp-a.U poslednjih 7 dana nisam video da je ijedan mod pratio pobunu :/

• Like 1
5 minutes ago, SexyBiznismen said:

1.Kad prosirimo pobunu da se stavi da guardi imaju neki slownes ili da ne mogu izaci,imam zastitu,prosiri se pobuna i odmah kucam /spawn,guard je vec iza mene...

2.Da se skloni speed4 guardima(po mogucnosti svima)jer je mnogo lakse sa speed2,ili skratite mapu nema 100 igraca nego po 40-50 na pobunama.Guard4 sa speed4 ima lisice sprej tejzer i palicu,ne moguce je da mu pobegnes,pogotovo sad kad ih ima 8.Ne razumem @TerrorBlade97 koji je ubacio jos 4 nova guarda od kojih su sada vec 2-3 guard3-4.

Da se malo angazuju modovi da prate pobune i rusenje gp-a.U poslednjih 7 dana nisam video da je ijedan mod pratio pobunu :/

Slažem se

Da budemo iskreni dzaba ovo sto trazimo da se skrati mapa ili da izbaci se speed 2 za guards ili INF, staff team nije saglasan sa time sto se moze videti iz proslih tema.

Jedino sto mi mozemo da uradimo je isto sto i guards da doguramo do max speed ranka I5A3 ili jednostavno kupimo i9 cloth. Od novih guarda su samo dvoje su ostala koji su ja mislim jedan i drugi  g1, oni su samo na reg 4 opasni a ovako nebi rekao.

Btw. Guards ako ne brane dugme dobijaju slowness kad mi prosirimo pobunu tj. moraju biti u tag.

1. Odgovoreno u vise tema, cim bude prve prilike bice popricano medju staff timom.

2. Da se skrati mapa tesko, svaki block ( A, B, C, D itd.. ) imaju svoje regione, a u tim regionima jos par regiona. Kada bi se skracivala mapa sve regione mora iz 0 da se rade, a za to treba dosta vremena....

3. Sto se tice moderatora, najiskrenije mislim da ce se ovo resi.

4. Sto se tice drva nije potrebno, jedino kao pre da ubacujete guarde u ta ista drva, ali kako sam rekao nije potrebno.

Nadam se da sam odgovorio na svako pitanje i predlog iz ove teme.

• Thanks 1
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...