Jump to content

Recommended Posts

Guard kao prvo ima jako velik speed znaci niko ga ne moze stici.

Druga stvar je problem u kit KGB Guard nema smisla da kad ti uradi jednu od tih "Palica""Sprej""tejzer""lisice" da mogu sve da bace  na tebe u isto vreme, apsolutno nema smisla u tome. 

Svaku pobunu stave mi lisice poprskaju sprej  i udare tejzerom, izadjem iz lisica nekako ne mogu da se odarasim blindness-a balansirajte  to. 

Treca stvar  da se /Plata promeni, puno je to armora i svacega za 1 guarda, Infamy nema toliko armora u kitu dobijamo samo knjige i nista vise, INF2 sam i dobijem 3 encke i 5 knjiga nema smisla, dok bi guard 2 dobijao setove armora, diamante, ribe za potione i jos hiljadu stvari.

Trajnost Spreja,Lisica,tejzera takodje da se smanji vremenski.

Staff uzmite ovo kao ozbiljno jer stvarno nema smisla unisticete prison ojacavanjem guarda

Edited by KapetanBarbossa
Zaboravio sam dodati

Mislim da je okej da guardi imaju puno armora u plati, njih udara 15 igraca od jednom armor mu prodje pre nego reg na encki.
Sta zapravo predstavlja problem?
-Problem predstavlja guard teleport na spawn kada se prosiri pobuna.
Sirenjem pobune svi guardi se teleportuju u G blok i odatle mnogo brze mogu da dodju na spawn od zatvorenika.
Koliko sam video, guardi ulaze u blok oko 5 sekundi brze od zatvorenika jer su teleportovani veoma blizu spawna.

Palica, Sprej, Lisice i Tejzer ne treba nerfati, balansovano je poprilicno jer Guardi idu solo na 15 ili vise igraca.

9 minutes ago, SexyBiznismen said:

Slazem se,zamislite guard6 krene da te juri,ne mozes mu pobeci jer ima speed4,tejzer sprej lisice koje moze da spama na tebi

Guard ne moze da koristi KGB Guard dok nije pobuna, bar koliko se secam. Tako da guard nece da te vija sa sprejem i lisicama po prisonu. Ako uzmes jednu notch jabuku, nece ti moci nista sa lisicama.

pre 9 minuta, __IvanKralj__ rekao je:

Mislim da je okej da guardi imaju puno armora u plati, njih udara 15 igraca od jednom armor mu prodje pre nego reg na encki.
Sta zapravo predstavlja problem?
-Problem predstavlja guard teleport na spawn kada se prosiri pobuna.
Sirenjem pobune svi guardi se teleportuju u G blok i odatle mnogo brze mogu da dodju na spawn od zatvorenika.
Koliko sam video, guardi ulaze u blok oko 5 sekundi brze od zatvorenika jer su teleportovani veoma blizu spawna.

Palica, Sprej, Lisice i Tejzer ne treba nerfati, balansovano je poprilicno jer Guardi idu solo na 15 ili vise igraca.

Guard ne moze da koristi KGB Guard dok nije pobuna, bar koliko se secam. Tako da guard nece da te vija sa sprejem i lisicama po prisonu. Ako uzmes jednu notch jabuku, nece ti moci nista sa lisicama.

dzabe sto ih juti 15 igraca kad njih ima 5-6 sa tim kgb guardom i  uhvate te i ubiju te u lisicama, vremenski mora da se nerfa

2 minutes ago, KapetanBarbossa said:

dzabe sto ih juti 15 igraca kad njih ima 5-6 sa tim kgb guardom i  uhvate te i ubiju te u lisicama, vremenski mora da se nerfa

KGBGuard je isti kao sto je bio. Prosle sezone je bilo okej, I sad ce. Jedino sto je potrebno jeste da naprave neki lockdown za guarde da ne mogu odmah da izadju ili da im pomere spawn.
Koristi lubrikant protiv lisica.
Ne bi bilo lose da moze lubrikant da se dobije kao INF. Mozda shop ili nesto da se uradi za lubrikant.

pre 1 minut, __IvanKralj__ rekao je:

KGBGuard je isti kao sto je bio. Prosle sezone je bilo okej, I sad ce. Jedino sto je potrebno jeste da naprave neki lockdown za guarde da ne mogu odmah da izadju ili da im pomere spawn.
Koristi lubrikant protiv lisica.
Ne bi bilo lose da moze lubrikant da se dobije kao INF. Mozda shop ili nesto da se uradi za lubrikant.

Lubrikant je 30 fraga frag je 15k dodje ti 450k jedan lub nisam lud.

Biti guard je privilegija.Tako da guard i treba da imaju bolje iteme u plati od inf.Izracunaj samo koliko je potrebno da se dodje do g6,sama cena ranka govori da treba da ima te privilegije koje dobija s rankom.Slazem se sto se tice guard teleporta,moguce resenje je da se i obicni igraci teleport na spawn posle prosirenja.A sto se tebe tice @KapetanBarbossaako hoces bolje iteme u kit plati i da mozes da se nosis sa guardima i clothovima prestani da kukas,nego kopaj,igraj bune(pa kom opanci kom obojci).

Guard i treba da ima dosta itema u plati iz prostog razloga, a to je 4vs40+ na pobunama. Prosecno 1 guard potrosi po 1 pobuni 2-4+ armora... Naravno sve sto si napisao si pisao na slepo, kada tu poziciju ( guard ) osetis na svojoj kozi onda ces promenis misljenje :D. Kgb guard je balansiran taman kako treba, nego je problem balansa samog inf igraca, sta mislim po tome? Vec par nedelja pratim gameplay samih pobuna ( u ovo ne spada rusenje gameplay-a ) i mogu ti reci 80% igraca se bije medjusobno umesto da idu na guarda, a onih ostatak 20% se muci sa guardima i naravno nista ne mogu... Kada budete dosli preko inf5 ranka onda ce se primeti drasticna razlika ( barem po mome misljenju ). Koliko puta sam video da si jedini op na 2-3 guarda i umres, verovatno i zbog toga si napisao ovu temu. Kit inf je sve bolji kroz rankup kao sto je i kod guarda slucaj. Moj savet ti je da se fokusiras vise sledeci put kada budes pisao temu vezanu za prison i sam gameplay, kakve ce posledice imati u nastavku prisona itd...

• Like 1
  • Thanks 1
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...