Jump to content

Prison Predlog

Recommended Posts

Zdravo svima. Hteo sam da predložim dodavanje pijace na kojoj bi svaki igrač mogao da prodaje/kupuje stvari. Dakle, sa komandom /warp marketplace igrač bi mogao da dođe na tu pijacu. Na toj pijaci treba da ima dosta tezgi, kako bi svaki igrac mogao da iznajmi jednu (iznajmljuje se za pare naravno, a maksimalno vreme iznajmljivanja moglo bi da bude npr. 2 dana). Mislim da bi ovo bilo veoma korisno, zato što bi svaki igrač mogao da pristupi ovom warpu, i samim tim izbegle bi se neprijatnosti kada igrač ne može da kupi/proda nešto od drugog ukoliko su različiti blok.

• Like 3

Vec je bilo na prison3, sto se tice marketa i bilo je olaksavajuce pocetnicima koji nemaju grupe i ostalo ali totalno je nepotrebno. ( Ne slazem se u jednu ruku a i ono sto da ne )

3 minutes ago, 9991terof said:

Ovo nema veze sa olakšavanjem prisona, već sa olakšavanjem kupovine/prodaje itema. Zaista ne vidim na koji način bi išta bilo olakšano uvođenjem ovoga.

Hoces da kazes da pocetniku koji npr otvori votekey dobije kit miner i samo ode na /warp market ili /warp marketplace i to proda za 20k tj 128 emeralda ako gledas po ceni od 950$ koja je u vecini sucajeva upotrebljiva sto izadje 121k i samim tim igrac moze otici do C1 - C2 sto se mene tice bilo bi dobro da se to uvede ali realno pogledaj i reci da ne bi bilo previse olaksano novim igracima.

Realno ja se slazem sa ovim predlogom tvojim ali ono realno pogledaj i reci da od kad igram tj od 2016 prison nije lako bilo preci tacnije od A1 do A5 si kopao po 1h kopao fragmente prodavao i tako si se rankupao ovo bi bilo recimo kao neki boost za svakog pocetnog igraca.

Edited by Magmetix
  • Thanks 1
1 minute ago, saalencee said:

Previse olaksavanja za nove igrace, bilo bi lepo da se vrati kanalizacija i prodaja droge po mom misljenju umesto da ubacujete pijace neke

2 minutes ago, Magmetix said:

Hoces da kazes da pocetniku koji npr otvori votekey dobije kit miner i samo ode na /warp market ili /warp marketplace i to proda za 20k tj 128 emeralda ako gledas po ceni od 950$ koja je u vecini sucajeva upotrebljiva sto izadje 121k i samim tim igrac moze otici do C1 - C2 sto se mene tice bilo bi dobro da se to uvede ali realno pogledaj i reci da ne bi bilo previse olaksano novim igracima.

Realno ja se slazem sa ovim predlogom tvojim ali ono realno pogledaj i reci da od kad igram tj od 2016 prison nije lako bilo preci tacnije od A1 do A5 si kopao po 1h kopao fragmente prodavao i tako si se rankupao ovo bi bilo recimo kao neki boost za svakog pocetnog igraca.

To ti kazem, igrac koji je a1 i dodje prvi put dobice iz vote keya jabuke ili bilo sta i prodace odma ce zavrsiti u c...

1 minute ago, saalencee said:

Previse olaksavanja za nove igrace, bilo bi lepo da se vrati kanalizacija i prodaja droge po mom misljenju umesto da ubacujete pijace neke

Fact.

Bilo bi lepo naravno da se to ubaci ali rekoh bespotrebno je.

Sasvim bi lepo bilo da se ubaci kao na survival 4 do 6 tezgi na koje svi imaju pristup nego market koji ima po 20 celija ( market-a)image.png.0a7b38b57168d92dbdadbc4589aaf1d4.png

• Like 1

Ali eto odluka nije na nama vec na Staff-u.

Svakako imam par predloga eto napisacu ih ovde u foretovoj temi.

1. Da se ubaci potshop za iskljucivo (Infamy) - (INF) - U kojima ce se prodavati potioni da ne bi morali da dajemo guardima da nam to prodaju i sve to i da shop uzima procenat.
2. Da se ispod buyshopa ubaci mala sobica u kojoj ce biti (FIX - Hand) koji ce kostati 50.000$ po delu.
3. Da se crate's promene jer (PRISON - NORMAL - RARE - EPIC) su bukvalno isti samo su sanse razlicite.

8 minutes ago, Magmetix said:

Ali eto odluka nije na nama vec na Staff-u.

Svakako imam par predloga eto napisacu ih ovde u foretovoj temi.

1. Da se ubaci potshop za iskljucivo (Infamy) - (INF) - U kojima ce se prodavati potioni da ne bi morali da dajemo guardima da nam to prodaju i sve to i da shop uzima procenat.
2. Da se ispod buyshopa ubaci mala sobica u kojoj ce biti (FIX - Hand) koji ce kostati 50.000$ po delu.
3. Da se crate's promene jer (PRISON - NORMAL - RARE - EPIC) su bukvalno isti samo su sanse razlicite.

Napravi poseban predlog za ovo, stvarno je dobra fora. Inace vote key je u neku ruku i bolji od epica.

..dakle oke je da ja dodjem do i2 sa 130 keys a nije okej da pocetnici dodju do c ranka za 5min umesto 3h?
Ne samo ja, pola servera je doslo do inf+ samo od keys, stvarno ne vidim sto vam svima smeta da i ostali imaju neku sansu za brzi progres?

+1 za predlog jer je ovo bilo i na PvE pre!

Edited by ogio
52 minutes ago, ogio said:

..dakle oke je da ja dodjem do i2 sa 130 keys a nije okej da pocetnici dodju do c ranka za 5min umesto 3h?
Ne samo ja, pola servera je doslo do inf+ samo od keys, stvarno ne vidim sto vam svima smeta da i ostali imaju neku sansu za brzi progres?

+1 za predlog jer je ovo bilo i na PvE pre!

Okej je da imaju pocetnici good progres ali ne bas da ima warp market nego tezge, od 5 do 10 tezgi na 1d rent i eto  prodaje i kupuje ko sta zeli. Zar ti nije to bolje nego market od po 20-25 celija?

pre 36 minuta, Magmetix rekao je:

Okej je da imaju pocetnici good progres ali ne bas da ima warp market nego tezge, od 5 do 10 tezgi na 1d rent i eto  prodaje i kupuje ko sta zeli. Zar ti nije to bolje nego market od po 20-25 celija?

A inf2 prvi dan je ok?
Instant c/d rank uopste nije mnogo ako uzmes u obzir da se inf rankovi krecu od 1m do 30m po ceni. Ako je vec tolko broken i op treba onda izbacit eme/dmd blokove skroz iz kitova jer bi onda i ti mogao na taj preop nacin zaradjivat krs novca.

4 minutes ago, ogio said:

A inf2 prvi dan je ok?
Instant c/d rank uopste nije mnogo ako uzmes u obzir da se inf rankovi krecu od 1m do 30m po ceni. Ako je vec tolko broken i op treba onda izbacit eme/dmd blokove skroz iz kitova jer bi onda i ti mogao na taj preop nacin zaradjivat krs novca.

Kakve veze ovo sto sam napisao ima veze sa rankup? Procitaj opet ognjene ;0

pre 21 sati, Magmetix rekao je:

• Sad 1