Jump to content
PejaDevil99

Prison3 katastrofa

Recommended Posts

Prvo ove ploce sto su ubacene uopste mi nisu jasne beskorisne su prvo sto igraci sa nizim rankovima smetaju nama nmg pokupim speed odatle od klotova i guard ako nekim slucajem stisne plocu ostvaruje ogromnu prednost bez obzira sto sam ja inf9 a u to necu racunati /kgbguard....

Druga stvar lubrikant ne radi dovoljno dugo pobuna traje po 25 minuta lubrikant traje nekih 10 mozda malo vise ali opet kad istekne ja bukv nmg se pomerim od /kgb guard.

Onda da komentarisemo lisice, trebalo bi valjda da traju krace kad je u pitanju neki veci rank ali kolko vidim to ne funkcionise kao na prison2 i sam ne znam zasto, po nekoj logici ispada da je guard7 jaci od infamous9 1v1 ima isti spid kao ja a plus /kgbguard da ne racunam..., a lik koji je npr guard5 moze da pobegne meni tako lako iako sam ja dao 200m vise od njega na rankup.

Bilo bi lepo da se u buyshop stave itemi u frame kao u svim ostalim shopovima, pricam u drugom spratu u buyshop, i takodje da se nagovesti koji potovi ne rade u pvp da nebi igraci dzabe bacali pare.

Jos jedna stvar koju zelim da kazem, igrac koji kupi inf9 odelo kod seljaka nema uopste nikakve razlike u pvp od igraca koji ima inf9 kao rank, osim sto mora str2 da pije, al zato meni je dosta otezan pvp zbog jump2 koji imam kao inf9 tj hocu reci ukoliko me guardi zavezu dok sam u skoku mrtav sam sto posto jer nemam gde da bacim splash heal.

Ja msm da je doslo i vreme da edituju infamous kitovi tj /kit inf1, inf2 itd..., takodje mislim da igraci koji dodju do i7,i8 i i9 zasluzuju nesto vise u kitu najbolje bi bilo nesto oko fragova, ili nesto vezano za bunu sta znam po ranku infa u kitu jedna encka vise npr /kit inf7 dobije 7 encki il tako nes.

I jos nesto da se ubaci kod seljaka da moze da se kupi inf10 odelo tj da se ubaci inf10 odelo al da moze da ga kupi samo Inf9 da to bude dodatak za onoga ko je potrosio grdno vreme da dodje do tog ranka :/ a to odelo jednostavno da ima za level jaci prot i jedno srce vise a ukoliko je moguce i speed veci za 0.5 sto bi bilo sasvim okej s'obzirom da je guard5 brzi od infamous9...

• Sad 1

Guest pierro_76

Slazem se. Upravu je sve. Od prve do poslednje reci :D.

Guest

Dobijamo pobune i jos se zalite cccc ne slazem se

Ja se generalno zalim na svoj rank tj inf9, sve sto se tice pobune je okej osim lisica, ovih ploca sto daju spid i lubrikanta koji ne radi kako treba...

• Thanks 1
  • Haha 2

On 09/09/2017 at 17:30, PejaDevil99 said:

Ja se generalno zalim na svoj rank tj inf9, sve sto se tice pobune je okej osim lisica, ovih ploca sto daju spid i lubrikanta koji ne radi kako treba...

Ako nisi znao, lubrikant ne garantuje zaštitu od lisica, šansa je 50-50, admini su to 100 puta rekli.

Igrač sa Inf 9 rankom ima mnogo efekata i uvek može da stigne Guard 5 stražara (ja skoro nikad ne mogu da pobegnem zatvorenicima sa i9 cloth-om, pa tako ne mogu ni tebi koji imaš Inf 9 rank).

Speed ploče i služe da ubrzaju igrača koji ih pametno iskoristi. Nažalost, u 40% slučajeva ne rade.

Ne slažem se za I10 cloth, već ste prejaki, samo ne znate znate da se organizujete pa stalno gubite.

@DakisaYT Ovo smtram spamom, ukoliko nemas sta pametno da dodas onda nemoj da postujes, sledeci put na ovakve gluposti i bices maknut sa foruma zauvek. Uzivaj za sada u 7 dana cutnje.

Guest pierro_76

@Lt_Hammerman To si upravu da smo neorganizovani. Ja nemam nista protiv guarda, meni je uvek balans 0. Pozdrav. :DxD

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...