Jump to content
Sign in to follow this  
vladafkv

Kako produziti celiju na prisonu bez pristupa racunaru

Recommended Posts

Malo po malo neko zaboravi da produzi a shvati da je na odmoru, ili ima problema sa netom ili kompom, kaznjen je i slicno... Naravno postoji resenje za to a da ne smarate admine svaki put. 

Jedino sto vam je potrebno je Android telefon i WiFi / 3G / 4G konekcija.

Siguran sam da bar jedan clan vase porodice ili bar prijatelj ima telefon i da na barem 5 mesta postoji WiFi signal u kojem god gradu ili selu da zivite...

Jacina konekcije nije bitna, od nje jedino zavisi koliko dugo cete cekati da se skine aplikacija koja zauzima svega 3.8Mb

Aplikacija se zove PikaxeChat (radi i sa non-premium i premium nalozima) sto znaci da vam ne treba kupljen Minecraft nalog kao kod nekih aplikacija.

Za aplikaciju je minimalno potreban Android ICS 4.0.3 koji je inace izasao u 2011. godini.

1. Instaliracete aplikaciju. (PikaxeChat)

2. Dodacete nalog. Accounts > Premium - Non-premium > Sign In / Add User ----> Ovako izgleda uspesno dodat nalog

3. Dodacete server. Servers > Add Server (upisite podatke sa slike i pritisnite Add Server) ----> Ovako izgleda uspesno dodat server

4. Izaberite server koji ste dodali ovde i pritisnite na njega.

5. Konektovali ste se na server.

6. Ulogujte se, idite na prison i komandom /as rent <ime-vase-celije> produzite celiju. (npr. Moja celija se zove i-3, i ja kucam /as rent i-3 da bih produzio celiju)

Ime vase celije proveravate komandom /as info player <vas-nick> (npr. /as info player vladafkv)

• Like 7

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...