Jump to content
Sign in to follow this  
Elh2746

Prison - Pobune

Recommended Posts

Potrebno je IZBACITI slowness potion-e sa podservera Prison.

Određeni zatvorenici prave slowness potove i na pobunama ih bacaju na ostale zatvorenike te time direktno utiču na ishod pobune i ruše GP. Također su i guardi počeli praviti/kupovati slowness potove kako bi lakše prošli u blok (o igračima koji imaju rank GENERAL nema potrebe ni pričati jer ako bace slowness na INF-ovce bez problema prođu u blok).

Također moram spomenuti i nedavne promjene oko /kgbboss. Zatvorenici koji imaju BOSS rank mogu uzeti 4 grudve (/kgbboss) SAMO na pobuni i to sa cd-om od 5 minuta dok je guard-ima koji imaju rank GENERAL dimna bomba dostupna svaki minut.

*na redovnoj pobuni u 21h 90% igrača je bilo pod slowness efektom cijelu pobunu

Sto se tice slowness-a ja se slazem da treba uklonit taj napitak i da ugrozava stabilnost izmedju strazara i zatvorenika, a sto se tice tih posebnih iteme za BOSS i za GENERAL  bilo bi dobro da se stavi samo jednom ili dva put u 1 danu mozes uzet 2 grudve takodje i za dimnbe bombe, manje bi bilo mucenja i lakse bi se igralo malo xD 

Ja bi rekao da se nebi trebale izbaciti ali zato treba nefati 

Npr: Da se iskljuci da zatvorenici mogu bacati na druge zatvorenike nego samo na strazare i isto tako za strazare.

i jos bi se moglo izbaciti slowness od 3 min tako da ima samo slowness od 1 min i 7 sec.

BTW: Ne govorim ja zato sto sam ih prvi dao inf5 igracima da koriste protiv guarda na buni 😆

Slažem se za slowneness...

Edited by McCrain

15 minutes ago, McCrain said:

Slažem se za slowneness...

A za generala se ne slazes?Treba isto ogranici guardima bombe kao grudve po 4 komada na 5 minuta.

On 25/11/2020 at 14:51, Skycraft1702 said:

A za generala se ne slazes?Treba isto ogranici guardima bombe kao grudve po 4 komada na 5 minuta.

Za to se ne slazem!