Jump to content
McDreamyyy

Sezona 11

Recommended Posts

Moj predlog
Izbaciti rune ( ako su vec ovako broken, ili jednostavno vratite rune iz sezone 4 5 6 koje su balansirane) 
Ubaciti "HeadHunter" ( nemas sta da radis posle nekog vremena)
TnT Raid ( wither disable, flat end ako ne rade cannoni onda ostavite ovako.. Ali neko treba da ostaje 3 meseca budan da bi branio bazu sto neam smisla..)
Zarada od blaze , sugarcane , watermelon ili nesto drugo da ne bude samo od afkanja..  
Vratiti staru Koth 1 i Koth 2 mapu.
Vratiti stari crate loot. 
Staviti 1 igrac 20 powera.
Vratiti bounty na igrace i kada neko umre da mu ispadne glava.

• Like 1

Dobri predlozi, jedino bounty i glave mi nemaju smisla
A i bilo bi lepo da se ubaci cannon raid da bude malo normalnija sezona

1. Rune bi bilo dobro da se vrate iz 4. ili 5. sezone, kada bi bile skroz izbačene svi znamo kako bi kothovi izgledali...

2. Slažem se.

3. Za ovo bi trebalo staviti anketu na forumu da se vidi da li igrači žele wither ili cannon raid, meni se lično čini da je wither malo smorio ali svako ima svoje mišljenje.

4. Ako se već dodaje HH po meni bi imalo smisla i da se zarada vrti oko njega tj. oko spawnera koji se farmaju a ne koji se afk-aju.

7. Mislim da treba skroz vratiti sistem powera na staro, sasvim je dobro funkcionisao (20 powera po igraču, 20 min po regenerisanju jednog powera, -5 powera po smrti, 25 igrača po factionu, min. power -25, max. power 20).

Hteo bih takođe da dodam i predlog da kada neko dobije ban za glitch samo on dobija kaznu a ne da ceo faction dobije kaznu, takođe bi bilo dobro da se skloni da kriper može da ruši obsidian.

Po meni bi bilo dobro i da se zabrani inside u potpunosti i da se kažnjava ban-om do kraja sezone ali to je verovatno van kapaciteta staff-a da isprati...

11 hours ago, Lt_Hammerman said:

Po meni bi bilo dobro i da se zabrani inside u potpunosti i da se kažnjava ban-om do kraja sezone ali to je verovatno van kapaciteta staff-a da isprati...

BAHAHHAHHA DA HAHAHAHHA, a nemaju druga resenja za glitch bahaha

Slazite se slazite bice ovo dobra sezona BAHAHAHHAHAHHAHA

On 11/10/2020 at 05:23, McDreamyyy said:

@urke007 jel se mozes drzati teme  i prekinuti slati random poruke ? 

ne