Jump to content
Sign in to follow this  
ChiefStefke

Reset

Recommended Posts

Mislim da ova podela servera na delove bas nije funkcionalna... Nemas nista, ali jos imas sve.... Daj to od pocetka, lepo reset pa opet da se patimo! Pocela zima, kisa, dajte, kompletirajte nam dane!

@chiefstefke

Izvini, nisam znao da nisi imao trust, a mene nema eonima XD

Zima, pa dolazi vreme za klikanje :D

Ponadah se reset kada sam usao i sve novo.

Ali iznenadilo me je da ima i stari svet. Kao, ok da su svaki za sebe iz nekog razloga, ali to da mogu da se i predmeti prenose... Rece mi neko da je lag bio prepreka, ali opet, nekako je bzvz, nit cist pocetak, nit staro. A opet, svi na novom svetu, a stari smrdi tako u etar... Da je reset bre, pa da makar krenemo nanovo kada se mora :D

Evo, cekam update, pa kad bude, da se pridruzim. Predlozi bi bili da je svet mali, makar i 5x5k, pa neka bude gungula, lomatanje i klanica opsta za resurse, unakazen svet, ali laksi zbog laga po server. A opet, ludje. Kazem ja koji ne bih da sretnem igraca sem u trade i chat. Opet, to je blize survival nego totalna pustos od servera. Ali tepom kako ide, cenim da se vidimo na sledece leto :D

22 hours ago, kachamak90 said:

Zima, pa dolazi vreme za klikanje :D

Ponadah se reset kada sam usao i sve novo.

Ali iznenadilo me je da ima i stari svet. Kao, ok da su svaki za sebe iz nekog razloga, ali to da mogu da se i predmeti prenose... Rece mi neko da je lag bio prepreka, ali opet, nekako je bzvz, nit cist pocetak, nit staro. A opet, svi na novom svetu, a stari smrdi tako u etar... Da je reset bre, pa da makar krenemo nanovo kada se mora :D

Evo, cekam update, pa kad bude, da se pridruzim. Predlozi bi bili da je svet mali, makar i 5x5k, pa neka bude gungula, lomatanje i klanica opsta za resurse, unakazen svet, ali laksi zbog laga po server. A opet, ludje. Kazem ja koji ne bih da sretnem igraca sem u trade i chat. Opet, to je blize survival nego totalna pustos od servera. Ali tepom kako ide, cenim da se vidimo na sledece leto :D

Pikamo novi world kad bude zajedno :)

Kad bude, nasa deca ce imati decu. Stvarno, ima li ikakav info? Da se zna makar postoji li kao ideja negde kod admina.

Cim bude neke zvanicne informacije bice i nove teme na forumu sa informacijama kao i svake sezone , sve ostalo sto se prica po serveru a nije zvanicno napisano na forumu moze se smatrati netacnim.

On 10/10/2020 at 16:39, kachamak90 said:

Kad bude, nasa deca ce imati decu. Stvarno, ima li ikakav info? Da se zna makar postoji li kao ideja negde kod admina.

Kachamak90 najbolje dodi kad bude 1.17 verzija jer dok ovdje survival dode na 1.16 verzija 1.17 ce vec izaci ....🤣🤣🤣🤣 pa bar uzivaj kako treba ..

Ostavite 1 svet, mislim da nije bilo potrebe za 2 sveta u ovoj sezoni.. :D

Drugi svet je dodat sa razlogom. Tada kad je on dodat jedan svet nije mogao da izdrzi vise od 30 igraca i bilo je laga. Bilo je mnogo vise igraca posto je bio pocetak sezone i bilo je naravno zanimljivije, nego sad kada je kraj.  Svakako to je korisno, jedan koristis da gradis u njemu, a drugi ti sluzi za resurse :D