Jump to content
inna

Predlozi One block

Recommended Posts

Ovde u komentarima mozete pisati svoje predloge vezane za Oneblock.

Mogli Bi ste Nekada i Dodati opis grupa...

• Like 1

Srediti da se dobija EXP tokom kopanja, tokenshop ubaciti za stalno, dodati negde listu pathova da mogu svi da vide i takodje dodati da se mozes vracati prethodne pathove da bi uzeo odredjene blokove

• Like 2

Posted (edited)

Dodati vise opcija u komandu /is settings. Neke od mojih predloga za te opcije jesu:

1. Kada se na obradjenu zemlju skoci ne postane obicna zemlja

2.  Iskljuciti eksploziju tnt-a

3. Spreciti sirenje vatre kao i spreciti da vatra unistava drvene iteme

Zatim dodati komandu /is warp i ubaciti opet da igraci mogu praviti svoje shopove 

Dodati shop za spawnere, ako je izvodljivo.

😁

Edited by ItsLenox
  • Like 1

Spawnere nikad do sada nisu dodali, a mislim da ni nece. Sto vise, ne bi se uklapalo uopste ako mene pitas, ostali predlozi mi se svidjauju.

@Albertajnstajn 

1. Bice uradjeno

2. Jeste uradjeno (ali ne gledas)

3.Nista od toga

4. Spawneri postoje (opet dezinformacija)

@ItsLenox

1. Bice popravljeno

2. Nista od toga

3. Razmislicemo

4. Spawneri se dobijaju na drugaciji nacin

1. Dodajte Da je oneblock border duplo veci na 5lvl i 10lvl itd i na prvom lvlu.

2.Ubacite Da kriper ne moze srusiti cestove.

3. Staviti da je Malo vise opasniji i da ne postanu dosadni neki biomi.

4. to je to Nema vise ostale sve odlicno.hvala unapred

1. Dodati opciju u /is settings da island owner može da podešava ko sve može da postavlja blokove, koristi vrata, chestove, dugmad, levere i slično, a ne samo ko može da ruši blokove, kao što je trenutno.

2. Staviti da sub-owner na islandu može da trust-uje, untrust-uje, banuje, unbanuje i expel-uje igrače sa islanda.

3. Vratiti exp za levele od kopanja...

4. Staviti da se igrač respawna na spawnu kada umre a ne da se automatski vrati na lokaciju smrti jer to može dovesti do ogromnog broja smrti zbog ravagera i velikih slime-ova.

5. Trenutno zombie ne može da pretvori villagera u zombie villagera (zombie samo ubije villagera), bilo bi fino da se to popravi ako je moguće.

6. Napraviti neku temu na forumu na fazon guide-a (vodiča) za OneBlock, mnogim novim igračima je ovo skroz novo iskustvo i skoro niko ko uđe na server ne zna ni šta treba da radi a kamoli da igra kako treba. U toj temi bi stajali neki saveti za početnike kao i detaljno objašnjene informacije vezane za neke specifične stvari oko kojih igrači često postavljaju pitanja na serveru. Ovu temu ne bi morao da pravi staff, to bi mogao da uradi i neki igrač ili grupa igrača uz dozvolu staffa.  ( Ako je potrebno napraviću ja takvu temu, samo mi treba nečija dozvola... )

7. Dodati OneBlock key u tokenshop i napraviti crate za njega.

8. Ako je ikako moguće povećati limit na redstone sa 75 na bar 300 kako bismo mogli da pravimo normalne farme i mašine... sa 75 redstona su mogućnosti zaista mnogo ograničenije nego što su ikada bile.

** Ako 8. nije izvodljivo... ** 9. Skloniti 32 redstone bloka iz vote crate-a jer je limit za redstone 75 kao i za ostale iteme povezane sa redstonom, nema smisla da redstone blokovi tu zauzimaju mesto ako se već toliko malo koriste.

10. Dodati Creeper's Demise bow u tokenshop po ceni od 1000 ili više tokena (op bow sa infinity i mending zajedno).

To je to od mene, ako budem imao nešto da dodam napisaću novi post. Pozdrav.

• Like 3

Da se vrati token-shop, ali sa mnogo vecim cenama sto se tice toolbox-a, armora, bow-a  itd.

• Like 1

- Dodati Villager Egg u TokenShop

• Like 2

On 8.8.2020. at 13:34, Farzeer rekao je:

- Dodati Villager Egg u TokenShop

Slazem se 

Ako je ikako  moguce u skorije vreme dodati weekly quest, neki igraci cekaju na njega vec nekoliko dana.Omoguciti da se i preko blokova dobija score,imalo bi svrhu prosirivati is, igracima bi bilo zanimljivije,. jer lupanje po one bloku kad dodjes do spawnera vise i nema neku svrhu

• Like 2

Dodati kelp,posto postoji i quest sa dried kelp blok(192) a u okean fazi se dobija 3 max 4 dried kelp bloka.Ja sam 79 lvl a nemam ni stek,tkd ili smanjiti broj blokova za resavanje questa ili dodati kelp.Za ach bih predlozila da se uzmu u obzir stvari koje mnogi igraci i ne koriste(stonecuter,grindstone,trident,crosbow).I ako biste hteli razmotriti predlog za sledecu sezonu(posto je vrv vec kasno za ovu)da se score dobija i preko blokova tjst.gradnjom i sirenjem is-a.Takodje za sledecu sezonu promeniti nacin trgovine,dodati shop jer msm da bi bilo zanimljivije igracima,vise bi se druzili i komunicirali medjusobno.

• Like 3