Jump to content
Sign in to follow this  
braincrusher

survival ruined

Recommended Posts

Posted (edited)

Pozdrav, ime na serveru trenutno mi je braincrusher, igrao sam godinama u nazad, jos kada su Neske i Kimo igrali,ne igram jedno vreme pa se vratim, i naravno opet sam se vratio, i sad sam ustvari shvatio zasto sam toliko puta i napustao.

Pitanje: kako planirate da ljudi skupljaju xp? posto naravno End je unisten, farma Endermena nece raditi, kao ni pigmena u Netheru.

(juce sam nasao spawner, napravio farmu, potrosio svoje vreme, da bih posle skontao da spawner nece spawnovati vise od 5 mobova ako ih odma ne ubijete?)

Mislim da imate vi mnogo bolje sanse sa ovim serverima jer ime vec imate. Pozdrav 

Edited by braincrusher

Predlazem ti da sacekas par dana jer je sezona survivala zavrsena.

Nova sezona nosi sa sobom i odredjene izmene.

Nadam se da ces uzivati u novoj sezoni. 😇

• Like 1

Vremenom i igrom na serveru ces dobijate spawnere i moci ces da napravis bolju xp farmu. Ne znam da li si upucen, spawnere mozes dobiti ako ih ispokas sa silk touch ~Cvecka~xe-om i sansa je 15% da dobijes isti. Za pocetak mozes da kombinujes razlicite faktore same igre da dobijes xp. Mozes mobove da ubijas, farmas zivotinje (parenje, ubijanje), trade sa villagerima, mine... Nadam se da me razumes 🙂