Jump to content
Very_Doge

Promena nicka ! #no_ignore

Recommended Posts

Zelim da promenim nick u VArtistMC ili u VixMax123 ponovo, samo da me unbanujete, znam da treba u temi za unban ali ipak se radi o nicku i promeni acc-a tako da sam ovde napisao jer ne zelim da pisem na dva mesta. Neka neko od modova ili admina odluci da li da budem VArtistMC ili VixMax123 posto sam ban na Vix-a i zelim da se vratim jer tamo imam vreme, plotove i sve. Moja 2 bivsa plota su pod vlasnistvom iHobbit-a (AssasinIOX-a).

Zelim da mi vratite te plotve i da mi prebacite moja nova 2 plota (Modernu vilu i koncertnu arenu)...

Nadam se da ce neko reagovati i odlicti izmedju unbana ili novog nicka, to je to... :D

Bio sam builder 3 puta: Kao VixMax123, kao Ero_Doge, Kao VixMax123 ponovo, skoro svi iz staffa znaju da su to moji plotovi, cak i iHobbit. 

Ako znaju onda je to dobro jer ako su to stvarno to tvoji plotovi treba ti ih vratiti.

Pod mojim su vlasnistvom iz dobrih razloga,inace bi i dalje bilo pod tvojim imenom.

Kao sto vam je 1000000 puta receno,sa banovanog account-a se nikada nista ne prebacuje,osim nekad neke donatorske grupe.

Plotovi ce i dalje ostati pod mojim vlasnistvom,a za tu promenu account-a,cekaj admina.

Inace ne vrsi se to tek tako,najcesce u slucajevima kada se prelazi na premium account.

"Zelim da mi vratite te plotve i da mi prebacite moja nova 2 plota (Modernu vilu i koncertnu arenu)...(ovo si ti rekao)"- Obicni igraci bi trebalo da regularno imaju samo 1 plot,a ne toliko.Tada bi ti imao 3-7 plotova.Mogu se naci i obicni igraci(ne donatori) sa po 2 plota,ali to najcesce u slucajevima,kada im je data druga sansa za builder-a.Tako da,moj odgovor za plotove sa tvog starog acc-a VixMax131-a,neces dobiti.

Ok, znaci samo mogu da predjem na VArtistMC. Ja zelim samo da mi se prebace moja sadasnja 2 plota (/p h 1 i /p h 2). Ja cu se registrovati na VArtistMC i vi cete mi prebaciti moja 2 sadasnja plota, molim vas. Samo me obavestite kad da se registrujem da mi vi tad prbacite.

Dokaz da je to tvoj originalni mojang akaunt?

Ako nemam premium to znaci da ja ne mogu da dobijem moja 2 sadasnja plota, da se prebace ?

Necu da te udoistojim odgovorom na zadnje pitanje posto ti mene nisi udostojio da procitas link sto sam ti dao a koji sam napisao zbog tebe. Ovu stvar smatram objasnjenom i resenom gde je svaka dalja rasprava nepotrebna. Lock.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...