Jump to content

Recommended Posts

Bukvalno nije fer i nema nikakvog smisla sada u sred sezone menjati is value nekih blokova/itema....Neko se mucio kao ludak skupljao pare kupovao blaze rodove za brewing stand i sada dodjete vi i smanjite is value brewing stenda skroz, ne samo to nego masu drugih blokova sve smanjite...Ajde da ste proporcionalno smanjili sve, ali nije posteno da se nekome skine is lvl 500 nekom 0, a nekom 5000.Dosta igraca je ovde ulozilo mnogo truda cak igranja po 8h dnevno verujem i glupo bi bilo da im ovako vratite.Izgubicete par  aktivnih igraca u to sam ubedjen

• Like 1

Drug pola aktivni igraca je vec otislo i koji sam sam među njima jer kako je pocela sezona sky bloka  nista nije radilo kako treba sve neki bugovi questova te levela tako da u opste nije zanimljiva ovo sezona kako je bila najavljena na forumu bice wow medutim ne ..! Prosla sezona je bila najbolja sve radilo kako treba jos i mineri bili a laga nije ni bilo kao sto ga ima u ovoj ..tako do sljedece sezone sretno igracima :) :) :)

Dragi igraci, zaista dajemo sve od sebe da uzivate u igri maksimalno. Da, desavaju se bagovi, lagovi itd.

Elem, nemojte da ocekujete da server ne lagujete kada u jedan chunk natrpate blokove, ondosno iteme koji laguju server.

Isto tako, value brewing standa je smanjen da ne bi dolazilo do jos vecih lagova.

Radimo na tome da vam na neki nacin nadomestimo gubitke, zato vas molim za malo strpljenja.

Svi smo mi ljudi, greske se desavaju.

Strpite se, bice nadomešteno. 

😇

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...