Jump to content
Sign in to follow this  
tracker2115

Problem. (BITNO)

Recommended Posts

Ne znam otkada je ovaj problem (ili bug), zbog toga jer kad sam ja igrao pre 6 meseca nije ga bilo. Vratio sam se sa pauze i odjednom na creative nema vise barriera, vode, lave, glava. Dobro shvaćam barriere i glave, možda igrači nemaju pravo na to, ali zašto voda????  U puno građevina kao i dekoracija se koristi voda, kao i za neka jezera, rijeka, poligona.. Ne znam je li tako staff odredio ili je nesto drugo. Nadam se da ce da me se saslusa. Hvala.

Voda i lava su  se koristili za grifanje plotova iz tog razloga su zabranili vodu i lavu 

On 23.3.2020. at 23:33, tarik_ze rekao je:

Voda i lava su  se koristili za grifanje plotova iz tog razloga su zabranili vodu i lavu 

Da, ali voda je neophodna u mnogo prirodnih i dekoracijskih gradjevina.. Bez vode je bezveze..

zabranili su vodu i lavu jer im je dojadilo vise da im random kidare od 11 godina cmizdre po ts i ig kako im je neko grifao plot jer su maloumni degenerici bez grama mozga i adduju na plot nekog ko im napise /msg <kid_gamerSRB> aj me add na plot da ti pomognem necu grif majke mi