Jump to content
Sign in to follow this  
Aeden48

Zahtev za uklanjanje archer+

Recommended Posts

Okej pisao sam jednom ali cu da pisem jos jednom na ovu temu jer ocigledno dati nekome s 14-godina "Lt_Hammerman" da uredjue kitove nije bila bas najpametnija ide'a zar ne? Naime pricacu opet o archer+ samo cu sad malo vise da pametujem ali malo ne ocekujte previse.  Sve u svemu archer+ je kit za zaostale ljude koji ne znaju da drze mac u rukama i kojima kad je disable da se sword izbaci iz ruke ipak nekako ispadne zar ne "Jordan_2394" . Dakle ovaj kit ima Sharpness II i Knockback II sword interesantno hej ali zato je tu balansirani bow koji ima power III punch II i infinity I hejjjjj pa to je strava stravicemo da bow ne moze da pukne i da moze da baca strele koliko hoce a da ne pricam o skakanju s tim kitom boze me sacuvaj bolje da ste uzeli taj kit i stavili u ljude koji koriste taj kit u logore kod hitlera znate kako bi bili fini hejjjjjj ali taj kit ima i speed koji je zauvek hej niste mogli dati speed potion od 8 minuta? Naravno da niste niste mogli dati 20 hitaca na bowu? Naravno da niste niste mogli dati nekoliko streli? Naravno da niste. Zato ko boga vas molim samo napravite da kit stvarno bude balansiran a ne sto lt kaze "Pa znate mi pravimo da kitovi budu balansirani" pa ne pravite u tome je i greska toliko od mene...

• Sad 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...