Jump to content
PvPlayer

Zalbe na gameplay.

Recommended Posts

Uopste nije u redu da se OPET, kao neke stvari ranije ove sezone, bez infa, bez najave, odjednom ubace neke stvari koje protivnickom factionu idu u korist, a nama odmazu.

1. Odjednom se doda wither efekat, ne znam na ciji zahtev i nije ni bitno, ako je od pocetka sezone bilo bez eff, mislim da ce se bar 70% sloziti da treba tako i da ostane, napravite glasanje mislim da bi bilo najbolje.

2. Ako ste rekli STRIKTNO wither sezona (@strajja7), BEZ ikakvog uticaja TNTA na BILO koje blokove, potrudite se da popravite to da ne bi isti taj protivnicki faction i to upotrebio protiv nas, sem ako i to nije dodatno dodato, opet, na neciji zahtev. (Znate tacno sta mislim pod brojem 2, ne moraju svi playeri da znaju za to dok se ne fixa)

• Sad 1

Slazem se, cak i bez wither efekta je tesko raidanje dobre baze. Sa wither efektom je sasvim drugi nivo raidanja.

1.Nasa baza u ice biomu,nista pravimo novu,

2.Napravimo bazu u endu i claim u endu se gasi,opet pravimo novu,

3. Dodjemo do boxa baze factiona (svi znamo kog factiona) odmah se ubacuje wither efekat,

Dokle vise? Nema smisla vise, ako je sezona pocela bez efekta valjda se treba i zavrsiti bez efekta.

Totalno se slazem da se izbaci wither efekat. 

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...