Jump to content
qTampq

Faction Rune

Recommended Posts

Ovako. S obrizom da je pocela nova sezona, tu su i nove rune naravno.Sistem runa sada i kakav je bio pre 2 sezone nije ni slican jedan drugom.Kako se sezona udaljava od pocetka,sve je gore i gore. Na ovaj sistem runa se žali svako,izuzev tempera koji koriste kliker i lupaju kombo sa rage 3 i oneshotaju. Na rune pre 2 sezone se nije niko ziv žalio. Predlažem da vratite stare rune kao što su :[Purge,Dodge itd].

• Like 2
  • Haha 1

Slazem  se sa ovim covekom. Posten covek koji misli dobro za server.Rune su Unbalanced I to se mora srediti. Svaka cast ljubi te Ceca Pecarski

Nick iz igre (closar)

Rage III I Slice II nek se nerfaju bar ako moze a disarmer da se izbaci jer  moze da ti makne armor  I da te onehita u 1 sec pa nema vremena ni da stavis opt armor I ne znam sto ste ove rune stavili ovu sezonu. Super je bilo sa proslim runama niko se nije zalio...

Slazem se,rune su sranje ove sezone.Staff team je pricao da nije fazon Purge runa koaj je 10x slabije od ove...

qTampq pocinje temu koji pvp nije dosao. Jos koristi temu da nas proziva za kliker, jadno hahahahaha. Glupost cista naucite da koristite rune pa se necete zaliti.

• Like 1
  • Haha 1

Totalno nepromisljena tema.Mnogo je zanimljivije nesto novo,one rune se ponavljaju svaku sezonu i smorile su, ne slazem se.

• Like 1

1 minute ago, baqppy said:

Totalno nepromisljena tema.Mnogo je zanimljivije nesto novo,one rune se ponavljaju svaku sezonu i smorile su, ne slazem se.

Nemas ti pravo glasa ti si samo pokemon. I ti si se zalio kad sam ja tebe one shotao.

Da se nadovezem postalo je monotono takve rune (purge i ostale rune)... Za pismene  ljude pise sta rade te rune i sami mozete da napravite takve rune kao sto mi imamo.. GLUPOST

Just now, Oblivious97 rekao je:

Ne slazem se....pogledajte malo ostale rune nisu rune za sword jedina stvar 

Promisli malo svoju rečenicu i uskladi je sa tvojim "axeom" ig.

pre 4 minuta, qTampq rekao je:

Promisli malo svoju rečenicu i uskladi je sa tvojim "axeom" ig.

Brate imas 3 reda runa za ch.. a za axe imas brda dobrih runa sto moze da skine vise dmg..

Brate ne slazem se, ko je vama kriv sto idete koth protiv nas? jos niste ni 1 argument dobar napisali samo si nas isprozivao za clicker fora svi legit *dab* 
Ne al sad ozb vi idete sa p4u3 I zalite se nesto na rune???????? pa mozda da nafarmate koji god armor? ili tako nesto? 
Znaci prvo upalite mozak pa pravite teme. 

Evo ako treba objasnicu Adminima zasto ove rune nisu broken ne mozete vi nista da pisete kad ne znate ni sta rade rune vi samo znate da smo Oblivious I ja krenuli da koristimo rage3 I vi ste se napalili na to I samo procitali a mogu da se kladim da 80% vas koji se zale na tu runu ne znaju ni kako funkcionise ta runa da ne pricamo o ostalim runama.( cak je rage3 I dobar na kgb-u za razliku na ostalim serverima gde je x10 )
Ne slazem se
nikako da se vrate stare rune ili opet bez runa.

Mene zanima samo jedna stvar: ako se svi žalite na "OP" rune, zašto ih sami ne napravite? Zašto ne nađete način da ih zaustavite?

Ove rune su testirane i napravljene ovako kako bi učinile PVP interaktivnijim i interesantnijim. Možda dođe do promena, možda ne dođe. Ipak, moje lično mišljenje je da je dobro što je uvedena neka strategija u PVP, jer sada onaj ko razmišlja ima šansu da pobedi, dok je ranije pobedu odnosio onaj ko lupi miš X puta u sekundi...

Ukoliko imate neki konstruktivan argument napišite ga, trenutno mi se čini da se samo žalite na nešto bez da ste prethodno pokušali tome da parirate. Samo pričate kako su rune previše OP, a ne pada vam na pamet da sigurno postoji način da se to preokrene i pretvori u nešto što može i vama da bude od koristi.

Ovo je sve, naravno, samo moje mišljenje. Neko će se složiti, neko neće. To je sasvim na mestu. Ja bih želeo da se svi potrudimo da zajedničkim naporima dođemo do istine, pa samim tim i do bolje i balansiranije igre. Pozdrav i srećno farmanje. :)

EDIT: Ne vidim razlog da bilo ko bilo koga neosnovano optužuje za clicker. Ukoliko smatrate da neko koristi neku nedozvoljenu modifikaciju prijavite nam i mi ćemo proveriti da li je vaša sumnja osnovana ili ne.

pre 2 minuta, Lt_Hammerman rekao je:

Mene zanima samo jedna stvar: ako se svi žalite na "OP" rune, zašto ih sami ne napravite? Zašto ne nađete način da ih zaustavite?

Ove rune su testirane i napravljene ovako kako bi učinile PVP interaktivnijim i interesantnijim. Možda dođe do promena, možda ne dođe. Ipak, moje lično mišljenje je da je dobro što je uvedena neka strategija u PVP, jer sada onaj ko razmišlja ima šansu da pobedi, dok je ranije pobedu odnosio onaj ko lupi miš X puta u sekundi...

Ukoliko imate neki konstruktivan argument napišite ga, trenutno mi se čini da se samo žalite na nešto bez da ste prethodno pokušali tome da parirate. Samo pričate kako su rune previše OP, a ne pada vam na pamet da sigurno postoji način da se to preokrene i pretvori u nešto što može i vama da bude od koristi.

Ovo je sve, naravno, samo moje mišljenje. Neko će se složiti, neko neće. To je sasvim na mestu. Ja bih želeo da se svo potrudimo da zajedničkim naporima dođemo do istine, pa samim tim i do bolje i balansiranije igre. Pozdrav i srećan PVP.

Ne razumem gde ovde ti vidiš taktiku ako te čovek u 2 hita ubije al ok.

Slaazem se, a nasi drukari temperi se protive ovome zato jer je ovo sad jedini nacin da nas ubijaju i budu jednom u zivotu korisni

🐭

Ili jednostavno onda preimenujte server u OneHit Faction [9]