Jump to content
Sign in to follow this  
Farzeer

Faction Bug Report

Recommended Posts

Ukoliko primetite neke bugove na Faction serveru napišite ih ovde. Oni koji prijave bug biće nagrađeni, a ukoliko ga vide i prećute smatraće se da ga iskorištavaju i shodno tome biće sankcionisani.

3 hours ago, Jean40 said:

fixajte citav server, ne rade cannoni nista lool 

Wither sezona je.

==>> Upozorenje: Molim vas da šale ne shaćate ozbiljno, samo pokušavam nasmijati određenu ciljanu skupinu xD <<==

Pozdrav,

Prijavljujem "Sand Pillar (stup)" bug koji zna ići na živce, evo dvije slike koje najbolje opisuju problem:

2020-02-14_22_06_17.thumb.png.9dc0f7c9542af6c2404e8d119164bb83.png  2020-02-14_22_13_31.thumb.png.4995000a2dfda47bd136be52d9fffa73.png

Sand pillari su korisni kada se radi sky baza / farma ili bilo što u zraku jer se vrlo lako može srušiti cijeli sand pillar tako da se na dnu sruši prvi sand block i postavi torch / preasure plate / button i slično,

međutim server to NE registrira pa sand samo stoji kao na slici iznad. ž

Uzmimo za primjer da netko radi pillar s visine y = 60 pa sve do max height-a 256 blokova.

https://minecraft.gamepedia.com/Sand

Trivia.PNG.4c0306b005acf8ad14d7c70d8899ae06.PNG

Malo matematike: 256 - 60 = 196 blokova ===>> 196 blokova * 0.45 sec potrebno da padne blok

# Uz pretpostavku da je korišten Diamond Efficency 3+ ~Cvecka~xe za INSTA-BREAK

# Mouse input lag i vrijeme da čovjek pritisne lijevi klik nećemo uzeti u mjerenje jer je utjecaj na rezultat zanemarive vrijednosti.

Na kraju dobijemo čak 88.2 sekunde da bi srušili cijeli sand pillar.

Zamisite samo što sve možete napraviti za 88.2 sekunde. Ovo je nedopustivo!

# - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - #

2. Bug => Nakon server restarta se dešava da igrači umiru od fall dmg-a dok su prije restarta stajali na ravnoj platformi znači NE na rubu slabova, opčenito na

rubu blokova ili bilo što drugo... naprosto na ravnoj platformi.

# - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - #

3. Bug => Vezan uz 2. bug samo se dešava nakon komande /tpa <nick> ili /tpahere <nick>

Za 2. i 3. pretpostavljam da je problem ako netko ima grupu pa se "bug" dogodi zbog mogućnosti instant teleporta

4.  Ne spada u klasu bugova, ali piše krivi podatak...

Naime, item se najjeftinije može prodati za "500$" dok skripta u chatu izbaci "Your sell price is too low, the minimum is 10$" za bilo koji broj između 10-500, potrebna korekcija u pluginu.

(Netko će me ubit što prigovaram na ovo...)

2020-02-14_22_41_28.thumb.png.25b3b4bdc935407d9eda037b88fbb8b8.png

To je to za sad, expect more soon...😆

S poštovanjem, Mentalist!

• Like 2
  • Haha 1

Ja cu ovo napisati kao bug, odredjene rune na server su previse op pa cak pvp se moze nazvati onehit pvp. Rage III I Sice II su previse op I hteo bih da se malo nerfuju...

• Sad 1

2 hours ago, Aetire said:

Ja cu ovo napisati kao bug, odredjene rune na server su previse op pa cak pvp se moze nazvati onehit pvp. Rage III I Sice II su previse op I hteo bih da se malo nerfuju...

To stavljas u "InGame Predlozi".To nije nikakav bag...

@Jean40 kao što možeš da primetiš raid kod nas ovako funkcioniše. Nekome se dopada wither, neko voli cannon, zato stalno i menjamo koncept raid-a kako bismo napravili neku vrstu kompromisa.

• Haha 1

pre 23 minuta, Jean40 rekao je:

pa kontam to, ali cannon raid je daleko bolji, za to trebas imati znanje, za withera ne treba. po meni je cannon bolje da se stavi svaku sezonu.

Cuti, nema veze, ove sezone su potpuno iskljucili tnt, ako su tako odlucili neka tako i ostane

Molio bih da se ubaci /warp end budući da je ispunjen uvjet "Važi samo ako su igrači prvo pronašli end portal".

Hvala. 😁

Warp_end.thumb.PNG.254a32ba203b5b773842a0ad81528235.PNG

• Like 1

7 minutes ago, Mentalist said:

Molio bih da se ubaci /warp end budući da je ispunjen uvjet "Važi samo ako su igrači prvo pronašli end portal".

Hvala. 😁

Warp_end.thumb.PNG.254a32ba203b5b773842a0ad81528235.PNG

nasao sam portal, idalje nisam imao /warp end. Plus kada sam usao u portal spawno sam se u bloku koji nisam mogao majnati zbog safe zone. Tako da sam se ugusio 4 puta zato sto vi ne mozete da napravite normalan warp

• Haha 1

Zna da se desi neki put spawn pravo da tagas nekog i on da odleti na neko random mesto oko spawna.Ja mislim da ovo moze da prodje kao bug.

Nikakve funkcije sto se tice Player vaulta na spawnu nisu otkljucane. Kada kliknem da hocu da kupim link za 1000$ ne radi, tako i sa svim ostalim funkcijama.