Jump to content
Lt_Hammerman

Prison | Bug report

Recommended Posts

Ukoliko primetite bilo kakav bug ili grešku na Prison serveru napišite ga ovde pa će on biti rešen u najkraćem mogućem roku.

NAPOMENA: Ukoliko ne budete prijavljivali neke bug-ove koji utiču na igru smatraćemo da ih zloupotrebljavate i sankcionisaćemo vas!

• Like 3

Kada je pobuna i kada se popnemo na guard buyshop,tamo gde je da kazem granica da ne mogu zatvorenici da pridju kada prokopaju odredjeni blok mogu upasti u buyshop.

• Thanks 1

On 13/02/2020 at 17:10, urke007 said:

Kada je pobuna i kada se popnemo na guard buyshop,tamo gde je da kazem granica da ne mogu zatvorenici da pridju kada prokopaju odredjeni blok mogu upasti u buyshop.

Trebalo bi da je ovo rešeno, ukoliko primetiš da se i dalje dešava javi. Pozdrav.

• Like 2

Ovo nije bug ali ne bih da otvaram novu temu vec da to lepo prijavim ovde. U vezi zastite koju ste dodali danas na pobuni je jedan zatvorenik u clothu uzeo zastitu (necu reci ime) i s tom zastitom kad ga vec ne mozemo ubiti  uzeo lepo i bustao guarde i pritom se smejao jer je guard ugasio 3 bloka. Sada ne znam da li je moguce ali da se to nekako resi: da se poveca cena, da kosta fragovima ili da jednostavno da zatvorenici dok su u clothu ne mogu uzeti zastitu (vrv nije izvodljivo ali ovo je samo predlog).Ako je nekako moguce da se resi bio bih veoma zahvalan, pozdrav!

Edited by urke007

2 minutes ago, urke007 said:

Ovo nije bug ali ne bih da otvaram novu temu vec da to lepo prijavim ovde. U vezi zastite koju ste dodali danas na pobuni je jedan zatvorenik u clothu uzeo zastitu (necu reci ime) i s tom zastitom kad ga vec ne mozemo ubiti  uzeo lepo i bustao guarde i pritom se smejao jer je guard ugasio 3 bloka. Sada ne znam da li je moguce ali da se to nekako resi: da se poveca cena, da kosta fragovima ili da jednostavno da zatvorenici dok su u clothu ne mogu uzeti zastitu (vrv nije izvodljivo ali ovo je samo predlog).Ako je nekako moguce da se resi bio bih veoma zahvalan, pozdrav!

Samo da dodam da je moguce takodje da ako op-ovi ubiju guarda da cloth koji je samo stajao tu i nista nije radio uzme iteme. Meni to bas i ne lici da je fer, da mi krcamo armore da bi ubili guarda a da oni samo stoje tu niko im ne moze nista i samo uzmu iteme i odu..

1 hour ago, urke007 said:

Svaka saradnja sa stražarima je protiv pravila. Ukoliko primetiš da neko krši pravila prijavi ga na forumu uz odgovarajući dokaz u vidu video snimka i on će biti sankcionisan.

Što se zaštite same po sebi tiče, ona je svakako podložna izmenama i svaki konstruktivan predlog vezan za nju je dobrodošao u novoj temi, jer ovo nije sekcija za predloge već Bug report. Pozdrav.

pre 3 minuta, magmacow rekao je:

Ne radi komanda za skidanje zaštite

To ce biti popravljeno

Aktao sam pobunu u 1 , na kraju pobune nisam dobio pare .. Pare sam dobio samo za učestvovanje u prosirenju . Zastitu sam dobio kad sam aktao bunu , nikog nisam tagao . Molim da se bug reši :)

46 minutes ago, stonebrix said:

Aktao sam pobunu u 1 , na kraju pobune nisam dobio pare .. Pare sam dobio samo za učestvovanje u prosirenju . Zastitu sam dobio kad sam aktao bunu , nikog nisam tagao . Molim da se bug reši :)

Dodata /unprotect komanda, ona se koristi za skidanje zaštite. Tako možeš pred kraj pobune da skineš protekciju i ubiješ nekog, pa samim tim možeš i dobiti novac od pobune. Pozdrav.

Ender-chest u strazarskom bloku, tacnije tamo gde su enchanting table-ovi i to ne moze se otvoriti tokom pobune (pise da ne mogu da otvaram tudje ender-chestove tokom pobune!).

Cesto se desava da kada strazar stavi zatvoreniku lisice, ne moze ga udarati u lisicama navodno nista ne pise vec ne prima hitove uopste ni jednom se ne moze hit zatvorenik i nakon toga 5-10 sekundi.. :( 

Kada igrac ima zastitu moze da gadja bowom drugog igraca koji nema zastitu s tim da taj igrac koji nema zastitu ne moze nista drugom igracu koji ima.To sam danas video na pobuni..

On 20/02/2020 at 17:16, urke007 said:

Ender-chest u strazarskom bloku, tacnije tamo gde su enchanting table-ovi i to ne moze se otvoriti tokom pobune (pise da ne mogu da otvaram tudje ender-chestove tokom pobune!).

Cesto se desava da kada strazar stavi zatvoreniku lisice, ne moze ga udarati u lisicama navodno nista ne pise vec ne prima hitove uopste ni jednom se ne moze hit zatvorenik i nakon toga 5-10 sekundi..  

Kada igrac ima zastitu moze da gadja bowom drugog igraca koji nema zastitu s tim da taj igrac koji nema zastitu ne moze nista drugom igracu koji ima.To sam danas video na pobuni..

Što se tiče lisica, zatvorenik mora da bude u Combat Tag-u kako bi stražar mogao da ga udara dok je ovaj u lisicama. Ostalo je rešeno. Pozdrav.

• Thanks 1