Jump to content
Sign in to follow this  
xAlpx

xAlpx || Prijava za YouTube rank ||

Recommended Posts

Link YouTube Kanala https://www.youtube.com/channel/UCnEPooMjjiXLVPtH6eWWJFw/featured

Link jednog od klipova sa KGB-a (takodje je okacen pre skoro pola sata) 

Live strimovao sam takodje na KGB-U , ali zbog poteskoca oko kanala i ostalih stvari sam morao to da izbrisem. Uglavnom je bilo 6-7 gledaoca :D .

Uglavnom na ovom kanalu snimacu JA. (nekad sa nekim gostima)

Nadam se da ispunjavam kriterijum.

Takodje sam ja ovaj rank vec imao , ali mi je crkla graficka kartica i onda sam izgubio rank zbog neaktivnosti. Moja greska je sto to nisam javio. Tako da se opet prijavljujem za ovu poziciju na KGB-u.

Thumbnail sam pravio sam na ovom videu , kao sto sam ga sam i editovao. I kopirao opis koji ste rekli da treba.

xAlpx , srdacan pozdrav.

Posto je prvi klip za prijavu presao 100 pregleda odlucio sam da okacim i drugi klip.

Evo linka za novi klip: 

Thumbnail sam opet pravio ja kao sto sam ga i montirao (editovao) . Takodje opet kopirao opis koji ste rekli da treba.

@TerrorBlade97 @dushanbe7 @Xx_ProGamer_xX @SilentX88

1. Da imate više od 200 subscribera.

2. Da vaši video snimci imaju 100+ pregleda

3. Grupa tj youtube rank se dobija na 7 dana, a da bi ste zadržali svoj rank morate snimite bar 1 video snimak nedeljno.
     (poželjno je da snimak traje duže od 3 minuta)

Nažalost ne ispunjavaš prvi uslov. Kada to ispraviš napravi novu temu pa ćemo te možda razmotriti kao potencijalnog kandidata za YT rank. Pozdrav.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...