Jump to content
Sign in to follow this  
Guest

Resite

Recommended Posts

Guest

realno... too much hakera na kitpvpu maltene svaki drugi igrac je auras sa critom :P i sami to znate il resite il ugasite kitpvp neam trece resenje

ugasite kitpvp neam trece resenje

pa da prelaze na drugi podserver da cituju ?

Edited by |SpeedRider|

Logika ovaj zerox kaze ugasite kitpvp . A sta oni koji vole pvp. Sta ce onda oni igrat .Msm syvarno imas lose ideje. Smisli nes kreativno.

Guest
2 minutes ago, Kmica007 said:

Slusajte...Morate shvatiti jednu stvar a to je.....Citera ima svugdje a i uvijek ce ih biti,nazalost te ih se nikada nece moci iskorijeniti......To je realnost jer svake sec,min ulazi po jedan i tako cijeli dan.....Posao Moda je da drzimo red i smanjimo broj citera na svakom od servera ali mi ne citamo misli drugima niti imamo carobni stapic da kazemo NESTANITE SVI CITERI.........

ond pozovite Gandalfa :)

il ubacite da kit pvp moze se udje samo sa pokrenutim anti cheatom sto mislim da nije sjajna ideja al jebiga sad

Guest
5 minutes ago, domanik8 said:

Logika ovaj zerox kaze ugasite kitpvp . A sta oni koji vole pvp. Sta ce onda oni igrat .Msm syvarno imas lose ideje. Smisli nes kreativno.

Daj 1 primer tipa koj voli da igra pvp sa citerima? i zauvek cu otici na mars i nesu se osvrtati... :(

Zerox, ja volim igrati sa citerima, zabavno je. :D Sa idi na mars, odma.

Nevolim ni ja igrat s citerima ali svejedno igram kitpvp :3 kao sto je Kmica007 rekla citera ima svugdje i na svakom serveru . To ti je sastavni dio svake igre . Za svaku igru ima hack . Ali uvijek postoje izuzetci i biseri koji ce hackovat .

Ma ne vredi vi mislite da ja ili ostali ne banujemo ali udaramo mnogo banova ali uvek ima citera ne moze niko 24/7 vise na server i banuje citere jbg.

Ja sam uvek tu sto duze mogu.

pre 14 sata, Zerox said:

realno... too much hakera na kitpvpu maltene svaki drugi igrac je auras sa critom :P i sami to znate il resite il ugasite kitpvp neam trece resenje

ti ces da im kazes da ugase...
Citera ima to je normalno i nema resenja za to a ako te to nervira nemoj ni igrat!

Ubacivanje anti-cheata na server je jedino resenje za citere.. A siguran sam da se nece ubaciti jer ovde ni najmanja sitnica ne moze da se odradi i popravi ;)

Guest
14 hours ago, domanik8 said:

Nevolim ni ja igrat s citerima ali svejedno igram kitpvp :3 kao sto je Kmica007 rekla citera ima svugdje i na svakom serveru . To ti je sastavni dio svake igre . Za svaku igru ima hack . Ali uvijek postoje izuzetci i biseri koji ce hackovat .

Ne postoji hack za tetris

Guest
29 minutes ago, vladafkv said:

Ubacivanje anti-cheata na server je jedino resenje za citere.. A siguran sam da se nece ubaciti jer ovde ni najmanja sitnica ne moze da se odradi i popravi ;)

Slazem se :P

pre 16 sata, Kmica007 said:

Ja sam "rekao ":P:D

Ok nisam znao koji si spol musko il zensko

Ovde nema potreba vise sta da se prica slazete bespotrebne stvari i ulazite u raspravke bez veze.

Lock

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...