Jump to content
Farzeer

Survival Bug Report

Recommended Posts

Ukoliko primetite neki bug na Survival serveru, napišite ga ovde i bićete nagrađeni, ukoliko to ne uradite smatraće se da ga zloupotrebljavate i bićete sankcionisani.

• Sad 1

- Prevesti poruku koja iskoči kad se udari igrač iz party. 

- Trustlist opcija ne radi.

• Thanks 1

- Povećati minimalnu cenu za item na /ah (trenutno je 0$)  Stavljeno za neku vrstu trade

- /r brka   Reseno

- Igrači ne dobijaju bad omen efekat

- Napraviti malo pregledniji zahtev za tp i msg, izmeniti boje, da to bude malo upečatljivije.

- Malčice smanjiti damage koji daje creeper kad pukne  Regulisano od str. Minecrafta

- Dodati /money ili /bal komandu

• Like 1

Bug/glich Moguce je dobijati global xp i iz bloka koji mi postavimo, tako da je dovoljan jedan blok dmda da se lvlamo dokle zelimo. :) IGRACI SADA KADA POSTAVE TAKAV BLOK GUBE ONOLIKO KOLIKO SU DOBILI XP-a

Predlazem da se doda voteparty 
Predlazem da se malo izmene crates, vote crate je prejak  VOTE CRATE MALO DORADJEN UBACENA SANSA DA SE NE DOBIJE NISTA

• Thanks 1

Predlazem da se produzi combat time  COMBAT TIME JE SADA 45 SEKUNDI

• Thanks 1

Kada su dve osobe u camcu i kada ova prva osoba (osoba koja vozi) izadje iz camca ovu drugu osobu vrati na mesto gde je usla u camac  Trebalo bi da je reseno, ako nesto zapne javi

• Like 1
  • Thanks 1

Ubijanje kripera daje 5xp dok dok ostali mobovi daju po 1xp , ne znam da li je bug ili je tako namesteno . Takodje ako mozete da stavite malo preglednija slova za zahtev tpa i msga

KRIPER ZNA DA BUDE ZEZNUT PA ZATO, PRATICEMO PA AKO BUDE NELOGICNOSTI DA OSTANE TAKO OD 5XP PROMENICEMO

• Like 1
  • Thanks 1

* Prilikom cancelovanja teleportacije poruka "Pending teleportation request cancelled." treba da se prevede.

* Potrebno je prevesti /ah help.

* Komanda /t <nick> <poruka> ne radi za msg.

* Donatori nemaju instant TP iako na sajtu piše da imaju. Na sajtu pise da nemaju cooldown na koriscenje komandi, cekanje od 5 sekundi imaju svi http://prntscr.com/q20k5b

* Kada igrač nema permisiju za pvptoggle komandu izbaci mu neprevedenu poruku "You don't have permission or command doesn't exist!".

* Donatori mogu uzeti kit-ove i pre nego što su 24h online, bar VIP može ( testirano na kit vip-u ). NAKON RESTARTA BI TREBALO DA JE FIX, AKO NIJE JAVI

* Komanda /tpdeny ne radi za odbijanje teleporta, mora se kucati /tpno.

* Staviti u /ah help informacije oko /ah listed i /ah expired komandi.

* Predlog - staviti fantomu da pored phantom membrane dropa iron ingot, trenutno je ubijanje fantoma skroz neisplativo.

* Predlog - malo smanjiti damage kriperu, neizbalansirano je da instant ubija.  http://prntscr.com/q2a74j Ovo je po default... Ovde nema nikakvih mobova koji nisu po default osim zmaja.

* Ne radi /ignore komanda.

* Nije bug, ali mislim da bi bilo dobro prepraviti - preko /cash mogu da se prodaju samo diamond blokovi, što znači da ako neko želi da proda 2, 12, 15... dijamanata on to ne može da uradi. To je veoma nepraktično za nas koji nemamo ogromne količine dijamanata ili prosto ne želimo da prodamo više od neke manje količine. Primer, ja sam jedva skupio 12 komada i sad da bih dobio 90$ koliko mi treba moram da prodam još 7 dodatnih dijamanata kako bih dobio dodatnih $315 koji mi uopšte nisu trenutno potrebni... Prilično je nepraktično.  Prvobitno je bio obican dijamant za prodaju, tokom testiranja i rada neko rece da bude dmd blok, necemo se 100x vracati na jedno te istu stvar...

Dakle, bilo bi dobro staviti da se mogu prodati i pojedinačni dijamanti, a ne samo blokovi.

Predlazem da se doda trade sa igracima kao i na proslom surv(shift+desni klik)  Ovaj plugin ima bug sa dupliranjem itema, kada bude postojala stabilna verzija bice ubaceno, ako i bude uopste, ne zavisi od nas, do tad ne
Predlazem da se doda vise od 1 modreq     modreq sluzi samo za neka ingame pitanja, 1 modreq to pokriva, npr. bug report treba ispisati ovde ne tamo. Cak i dodatne claimove sada mozete sami da pravite, sta vise modreq i nema neku svrhu, ali tu je za ne daj Boze...

Treba da se fixa /ignore

Predlazem da se doda silk touch III ~Cvecka~xe u token shop i da ima 30% sansu za uzimanje spawnera   Nije izvodljivo, a i nije nesto sto zelimo, sa obzirom koliko je neke stvari lako dobiti, opet neke stvari je teze dobiti...

Predlozi:

• Dodati neki plugin da kada uradis doubleclick u chestu ili u inventoryu da se itemi u njemu sortiraju 
  • Dodati u vote crate ili i u ostalim da se dobije neki XP Boost koji bi trajao 5min , 10min , 15min i on bi davao 2x ili 3x veci XP za level
  • Like 1

Trade sa seljacima je popravljen, svi novonastali seljaci ce raditi kako treba... Stari seljaci, tj. oni koji su zivi do ovog momenta nece davati trade, dok svi koji su nastali od ovog momenta hoce...

• Thanks 2

./crate ne radi  Put do otvaranja crate je kroz /help meni, /cc, /crazycrates, nije potreban jos jedan, ako postoji negde da pise da se sa /crate otvara nesto, kazi gde da se to prepravi

Kad sam usao na server izasla mi je poruka "You currently have keys waiting to be claimed use /crate ..." tako nesto , znaci ne za otvaranje nego da uzmem one kljuceve od vote koje sam dobio u trenutku kad nisam bio na serveru 

Claim Join: You currently have keys waiting to be claimed, use /crate to claim  Ovo je poruka koja se izbacuje na serveru poput faction, tj. koristi se drugi plugin za crate, pobrkao si poruke kada si mozda skakao sa serv na serv. Na survival to ide automatski,  tj. kada udjes na server, sa tim da ponekad zna da ne da igracima sa krekovanim nalogom, dok premium igracima uvek da, to je neki nacin na koji radi...

Kada je fly u claimu upaljen i kada izadjes iz njega fly se ugasi ali kada uradis double space/jump na kratko poletis , koliko nervira toliko moze i da bude korisno nekim igracima...    NISAM USPEO DA REPRODUKUJEM, ALI BITNO JE DA SE NISTA STRASNO NE DESI I KADA SE TO PONOVI

Predlog

Da li moze komanda /blocks (da se sve rude u inv pretvore u blokove) za donatore ili cak KGB rank ?  NEKAKO NE VIDIM SVRHU DA BIH SADA POSEBNO IZDVAJAO VREME ZA IZRADU TAKO NECEG

Uraditi nesto povodom survival keya iz kapsula...par igraca je dobilo survival keyeve iz njih i ne mogu da ih otvore...  PREKO PANELA IGRACA JE MOGUCE PREBACITI SURVIVAL KEY NAZAD U TOKENE, RANIJE JE SURV KEY KOSTAO 300 TOKENA TAKO DA SADA MOZETE 1 KEY ZAMENITI ZA 300 TOKENA

Predlazem da se doda neki key u token shop       Mislim na kljuceva ima i vise nego dovoljno :)

• Like 1

Ne znam da li je ovo bug ili se samo kod mene desava, u svakom slucaju kada odem u End i pokusam da stvorim zmaja, naravno stojeci pored onog bedrock-a na sredini, izbacuje mi "Ti trenutno nisi na centralnom ostrvu..." Takodje, imam 12 ender ociju, jer jelte ne bih ni mogao da dodjem u End, imam 4 End kristala i imam ovaj Gastly token. E sad, ne znam jel se taj token dobija kao item ili ne, jer ja ga nemam u inventory.  Ostavicu par slika da pogledate

RESENO, HVALA NA PRIJAVI, POSLAT TI JE EPIC KEY

1.png

2.png

3.png

• Thanks 1

Predlazem da se doda cd na ender perlu i da se ostavi mogucnost koriscenja perle u tudjem regionu ako je to slucajno tako uradjenosd

Postoji vec CD na perle od sekund, dva, dovoljno da se zaobidje neki glitch, dok sa druge strane perle su namerno omogucene svuda i uvek sa obzirom da su deo igre i ne treba ih zanemariti...  PERLE VISE NISU MOGUCE U TUDJEM REGIONU