Jump to content
vladaxxx

skay blok

Recommended Posts

/fish menu , kick nas zbog spam dok pisemo msg , nekima nestaju villageri sa is-a i neke vrste ig farmi ne rade ili rade samo nocu 

Po pitanju villigera nema sta,receno je jedno 1000puta,nije do nas ,sto se tice ovo drugog kick vas jedino ako spamujete brojke i slicno inace nebi vas za bezveze kick.

Denko, da si čitao bilo sta od onoga što smo pisali, znao bi. Odgovoricu ti iako si se ubacio jako ruzno u temu. Za početak villigeri... Ne vidim tvoj problem u recenici "Nekima nestaju villigeri", ali objasnicu ti vrlo rado.

Elem, problem sa villigerima je do Mojanga i nema ama bas nikakve veze sa serverom. Najvise sto ti kao vlasnik villigera mozes uciniti, jeste da postavis dva bloka ispod njih, dobro osvetlis i stavis name tag.

Sto se tiče Ig farmi. Zasto jedna vrsta Ig farmi radi samo nocu? Jednostavno je. Ona je napravljena tako da kada villigeri pozele da odu na spavanje (nocu, jer danju ne spavaju), njih zombi uplasi i oni ostatu budni. Usled te reakcije, villigeri iz straha stvore iron golema.

/Fish menu, famozni. Da, sto se tice njega on takodje, kao i ceo taj plugin nije u nasoj nadleznosti, tako da opet krivite server za nesto bzvz.   

Dragi Denko, danam se da sam pokrila sve tvoje svere interesovanja.

Vladaxxx napisi konkretno o cemu se radi, rado cemo ti pomoci.

inna samo sam reko neke od problema nisam imao nameru da okrivljujem nikoga pogresno smo se shvatili ali ajd' priznajem moja je krivica sto nisam pocitao sve teme. A sto se spam kick-a tice nije zbog brojki, nego posle par napisanih msg nas kick zbog spam ili kad pocne da se brise msg inace ovaj problem je samo na sky blocku pokusao sam na prison i faction ali tamo tog problema nema. I ponavljam ne  okrivljujem ni staff ni nikoga, jeste da ruzno sam se ubacio u temu al ne pod time da okrivljujem server nego sam samo rekao probleme. :)

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...