Jump to content
Sign in to follow this  
Dizzid

predlozi

Recommended Posts

evo vidim sezona se blizi kraju pa sam odlucio da krenem sa predlozima

- naravno predlazem da bude cannon sezona jer je wither raid dosadio, 5 sezona bilo wither 2 sezone bilo cannon

- ako bude cannon sezona uzmite paper spigot i ubacite plugine kao sto su spongereloaded , tntprofiler , dispenser tools  , cannondebug i obbybreaker (ne znam da li server vec ima neke od ovih ali ja sam sve naveo)

- izbacite insidereport (ako vec ima 'skama' trebalo bi da ima i inside, moze da se zloupotrebi, faction=pve?)

- vratite blaze i ig farmanje (izbacite head hunter, dosadno je farmati, nisu svi nolife kao NEKI khmthenoobieskhm)

- izbacite da igraci iz istog factiona mogu da se udaraju u war zoni

- zasto ne mogu spawneri da se stave na ah? (stavite da spawneri ne mogu da se rename)

- vratite one stare rune i izbacite purge (nije fora da pvp traje 3 minuta)

- pitanja za raider test apsurdna, kao sto je npr. koji cannon je 119.0R4.10M3 (khm ovaj cannon se ne koristi vise to nesto is praistorije minecrafta)  dajte normalna pitanja kao sto su formula za nuke hammer ili koliko je 1 gt u odnosu na rt, odgovore na sva pitanja imate na jednom sajtu koji necu sad da otkrivam zbog mogucih posledica

- kad prvi put udjes na server da power bude na max

CANNON SEZONA PLIZ ❤️

2 hours ago, McDreamyyy said:

Ne slazem se sa "- vratite one stare rune i izbacite purge (nije fora da pvp traje 3 minuta) "
Sve ostalo super

pa tisi hak imas jak cps...

Ne slazem se sa:Da se izbaci purge !

Pa poenta je da pazis kad te pukne grom i da jedes encku.Ako se izbacuje purge, onda izbacite sve rune najbolje.

pre 11 sati, Beduin rekao je:

Ne slazem se sa:Da se izbaci purge !

Pa poenta je da pazis kad te pukne grom i da jedes encku.Ako se izbacuje purge, onda izbacite sve rune najbolje.

Smejace ti se neko

edit: - ako bude cannon stavite da se lava ponasa kao voda u netheru

- stavite da spawneri ne gore u lavi (mnogo olaksava raid)

- dodajte neku masinu ili moba koji moze da odbaci creepera do spawnera tokom raida

edit: - "dodajte neku masinu ili moba koji moze da odbaci creepera do spawnera tokom raida" - ili prosto stavite da spawneri mogu da se ruse u enemy teritoriji

- stavite neka pravila u vezi cannon raida

- nevezano za raidanje:

- dodajte plugin LevelSystemAPI (ili neki drugi nzm): rankupujes se novcem ili nekim questovima, na kraju svakog dana ili nedelje dobijes neki reward u odnosu na to koji si level ili npr. sa 50. levelom dobijes fly u bazi ili nesto tako nmp

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...