Jump to content
Sign in to follow this  
NokatNokatKerOko

Ogromno Creative Takmicenje

Recommended Posts

https://imgur.com/a/cyfIwBD

?? Zasto jednostavno niste napisali prve tri nagrade koje ste I dodelili , umesto toga sto ste slagali svakog takmicara da ce njegov trud biti nagradjen spram toga sta bude sagradio. Takmicenje je organozovano za vreme sezone letovanja , Jul , mesec kada vecina njih ide na letovanje , Teme su ogromne spram vremena koje je dato (gledajuci na to letovanje kod dosta igraca , oduzmimo minimum 10 dana ). Plot je prosiren 4 puta jer je bio ogroman projekat I ne bi sve stalo u taj 1. Na dan na creative sam ulagao I po 6+ sati kako bi stigao da zavrsim projakat (prison mapu) , kako bi je zavrsio ulozio sam vise od 80 sati da ne bi dobio nista ? Navodno mapa je imala "potencijal" ali nije dovrsena . Kako da dovrsim celu mapu za 15 dana racunajucu toi da sam vise od 7 dana bio banovan I otisao na more 21 jula ? Dao sam sve od sebe smisljao racunao , A NAJVISE GRADIO,sto je I bila poenta svega " sagradite bar nesto bicete nagradjneni , samo nabacani blokovi nece dobiti nista" , Prilicno sam siguran da ostaka takmicara (od ovih 3 koji su dobili nagrade) nisu samo nabacali blokove , pa zbog toga o nagradi mogu samo da sanjaju , kreativnost drugih igraca bila je na minimum , samim tim nagradu mogu da zaborave . Sve pohvale cisto sumnjam da ce te imati sledece takmicenje vise od tog broja igraca sto su dobili nagrade ..

image.png

extra.png

• Like 1
  • Sad 1

Lepo je bilo napisano da ce se dobijati nagrade kako ko bude sagradio itd. vecina nije nista sagradilo,a druga polovina se uopste nije trudilo samo im bilo do nagrade barem da dobiju skin poen.Cestitam jos jednom takmicarima koji su osvojili nagrade i nadam se da ce tako da nastave,a za ostatak sto se bune protiv toga mogu samo da kazem da se vise potrude :).Sto se tice bana sam si odgovoran sta ces da uradis za period takmicenja,u ovom slucaju ban.

• Like 5

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...