Jump to content
CikaJoza

Nestanak novca

Recommended Posts

Bio sam online 29.4. sa otprilike 500k novca na prison. Odjednom sav novac mi je nestao nakon prodaje gline u shopu u d sektoru. Zamolio bih za pomoc ili bar da se vidi o cemu se radi.

Hvala!

Da nisi možda postavljao neki buyshop ( shop koji kupuje iteme ) tog ili prethodnih dana? Ako jesi moguće je da ti je neko preko njega uzeo pare.

Druga mogućnost je da si ranije kupio neki item, pa da ti je server to tek sad registrovao nakon prodavanja gline.

Ovih dana nisam uvopste, mislim da nemam qs buy shopove. Item nisam kupovao ni 1 koji je vredan 500k :) Ako i ima shop, kako to da proverim i da ga zatvorim da mi taj neko ne nastavi uzimati novac koji skupim?

Da bi proverio imaš li neki buyshop u ćeliji udari ( koristeći levi klik, naravno ) svaki chest u svojoj ćeliji. Ako primetiš da ti neki chest izbacuje neku veliku poruku u chatu, sruši ga i rešio si problem ( tj. onemogućio si ponavljanje problema, pare nažalost nećeš dobiti nazad ).

Ako nema ni jednog takvog problematičnog chesta, a ti nisi kupovao iteme, problem može biti većih razmera: možda ti je neko upao na nalog. U tom slučaju mogu samo da te posavetujem da promeniš šifru, kada odeš na hub, komandom /changepassword <trenutna šifra> <nova šifra>.

Ako ništa od ovog ne pomogne pogledaj svoje logove od poslednjih par dana i verovatno ćeš naći uzrok nestajanja novca.

Ja imam prazni celiju bez ijednog chesta koju sam zakupio samo danas da bih ostavio iteme koji su mi vredni tokom pobuna. U njoj nema ni jedan shop niti ga je bilo. Kako da proverim logove? Ja na accouti imam verifikovan mail.

Mozda je u pitanju farma koja je ostala sa chestom

Nije resen niti sam ikada nasao problem :) Ali nema veze, bitno je da se problem ne ponavalja sto znaci da mi nije aktivan shop ni na jednoj farmi niti mi iko moze uzimati novac.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...