Jump to content
pierro_76

Balans

Recommended Posts

Zelim samo da napomenem da je balans nikakav. Pobune izgledaju bukvalno najmanje 5 op-ova infovca dok redovno igraju samo 2 ili 3 guarda, i normalno da ce zatvorenici pobediti. Ako mislite da smo mi guardi nesposobni i da ne mozemo da se organizujemo, onda nam ubacite jos guarda najmanje da ih onda ima 7 i da pobune igraju 5 guarda redovna. Samo da napomenem jos jednom od kad ste ubacili mcmmo to zatvorenici redovno farmaju i da mi ne mozemo preko njih, cim ima neko 300 axes i swords puca armor u 5 minuta + str2 + drugih op igraca. I mi naravno farmamo to, ali to nista ne fukcionise kad vec imaju preko 500 skills svega po malo. Cilj ove teme je: Da se poboljsa guard, jer svaku pobunu gubimo. I zeleo bih samo da nije fora ako lisice ne smeju u cobweb, a zatvorenici udju u cobweb, naravno ako je guard u cobweb, onda njih 5 op likova tuku tog guarda dok je on u cobweb. Onda ako to moze, jer vecina (msm od g1 do g4) tako guarda pada u tim blokovima koji imaju cobweb, onda nek mogu lisice u cobweb. Naravno, zatvorenici ce nece sloziti sa ovim. I jos da kazem lisice nemaju vise nikakav znacaj od kad se uveo mcmmo, samo postaju sve slabe i slabe, ranije su se zatvorenici plasili lisica, ali sad ne. Naravno i Kgbguard slabi, to je jos jedan razlog ako hocete to da popravite. Jos da kazem sve sto imaju zatvorenici imamo i mi, neka budu guardi necemu posebnom, kao sto na p2 imaju kad izgube  pobunu reg4, a kad pobede reg3. I naravno jos zatvorenicima se nece svideti ovo, jer oni uvek imaju neku primedbu na nase guard "zalbe". Cekam odgovor @UnbreakableHeart ili @TerrorBlade97, a i ostalih admina. Pozz ^_^

Edited by pierro_76
  • Like 1

Izbaciti cobweb u E jer ako te ubace sanse da prezivis su 30%,povecati cene u sell shopu za guarde(potovi),i ubaciti jos 1-2 guarda jer se tacno vidi da fali jos neko da gasi taj 1 blok .Ovaj mcmmo je dobar samo tako,isto tako mi mozemo da ubijemo njih a i oni nas.Palica resava problem.Pozz:P

14 minutes ago, pierro_76 said:

Zelim samo da napomenem da je balans nikakav. Pobune izgledaju bukvalno najmanje 5 op-ova infovca dok redovno igraju samo 2 ili 3 guarda, i normalno da ce zatvorenici pobediti. Ako mislite da smo mi guardi nesposobni i da ne mozemo da se organizujemo, onda nam ubacite jos guarda najmanje da ih onda ima 7 i da pobune igraju 5 guarda redovna. Samo da napomenem jos jednom od kad ste ubacili mcmmo to zatvorenici redovno farmaju i da mi ne mozemo preko njih, cim ima neko 300 axes i swords puca armor u 5 minuta + str2 + drugih op igraca. I mi naravno farmamo to, ali to nista ne fukcionise kad vec imaju preko 500 skills svega po malo. Cilj ove teme je: Da se poboljsa guard, jer svaku pobunu gubimo. I zeleo bih samo da nije fora ako lisice ne smeju u cobweb, a zatvorenici udju u cobweb, naravno ako je guard u cobweb, onda njih 5 op likova tuku tog guarda dok je on u cobweb. Onda ako to moze, jer vecina (msm od g1 do g4) tako guarda pada u tim blokovima koji imaju cobweb, onda nek mogu lisice u cobweb. Naravno, zatvorenici ce nece sloziti sa ovim. I jos da kazem lisice nemaju vise nikakav znacaj od kad se uveo mcmmo, samo postaju sve slabe i slabe, ranije su se zatvorenici plasili lisica, ali sad ne. Naravno i Kgbguard slabi, to je jos jedan razlog ako hocete to da popravite. Jos da kazem sve sto imaju zatvorenici imamo i mi, neka budu guardi necemu posebnom, kao sto na p2 imaju kad izgube  pobunu reg4, a kad pobede reg3. I naravno jos zatvorenicima se nece svideti ovo, jer oni uvek imaju neku primedbu na nase guard "zalbe". Cekam odgovor @UnbreakableHeart ili @TerrorBlade97, a i ostalih admina. Pozz ^_^

Kazes da nije do vas i vase organizacije ok, kako onda kad smo ja i jos trojica njih bili u guardima znaci nas cetvorica gasili svaku pobunu i nikome nije nista smetalo?Mcmmo ide vama u korist , stavis nekoga u lisice i sa 500+ axes samo udaras i lomis armor.Kao sto si rekao na p2 je posebno da guardi kad izgube imaju reg4 a kad pobede reg3, tako je i ovde za cobwab + vi palicom mozete lagano nekoga baciti u cobwab  ;) cobwab je sa razlogom stavljen u blokove da bi svaki blok bio tezi od prethodnog, i ti sam odlucujes koji ces blok da gasis niko te ne tera bas u E da ides ako znas da su 30% sanse da prezivis.Vezano za kgbguard, gde ces jace od ovoga? Palica knocka 20 blokova, tejzer osamuti na 10s, sprej na 15s, i lisice kao lisice ne mozes da se pomeras( ako imaju 2 guarda sa lisicama mogu samo da ih spamuju ,jedan pa drugi i inf igrac predje 5 blokova za 2min :D). Po mom misljenju ovo su sve gluposti i sve je ok na serveru jedino bih dodao da za i9 stavite da cena uvek bude 64 fragmenta. Toliko od mene.

• Like 1

pre 19 minuta, alcatrezz rekao je:

Kazes da nije do vas i vase organizacije ok, kako onda kad smo ja i jos trojica njih bili u guardima znaci nas cetvorica gasili svaku pobunu i nikome nije nista smetalo?Mcmmo ide vama u korist , stavis nekoga u lisice i sa 500+ axes samo udaras i lomis armor.Kao sto si rekao na p2 je posebno da guardi kad izgube imaju reg4 a kad pobede reg3, tako je i ovde za cobwab + vi palicom mozete lagano nekoga baciti u cobwab  ;) cobwab je sa razlogom stavljen u blokove da bi svaki blok bio tezi od prethodnog, i ti sam odlucujes koji ces blok da gasis niko te ne tera bas u E da ides ako znas da su 30% sanse da prezivis.Vezano za kgbguard, gde ces jace od ovoga? Palica knocka 20 blokova, tejzer osamuti na 10s, sprej na 15s, i lisice kao lisice ne mozes da se pomeras( ako imaju 2 guarda sa lisicama mogu samo da ih spamuju ,jedan pa drugi i inf igrac predje 5 blokova za 2min :D). Po mom misljenju ovo su sve gluposti i sve je ok na serveru jedino bih dodao da za i9 stavite da cena uvek bude 64 fragmenta. Toliko od mene.

A ko je sve igro od infovaca pobunu pa ste winali svaku....:P..naravno tad nije bio mcmmo i bio je reg3 encki i bilo je lakse gasit....sad je mnogo teze u guardima nego ranije a i necu svaki blok ja sam gasit :P ...sve je uredu samo si mogao dodat jos koji guard da bi se mogli lakse organizovat i raspodijelit po blokovima itd...poz :P ..

Edited by LukaMNE

pre 35 minuta, alcatrezz rekao je:

Upravu je @LukaMNE ko je tad bio u inf? Mozda nije ni bilo op-ova pa ste gasili bune sami. Ja bi dodao da palica bude malo jaca npr. kb5, a i ne mora. A i lisice sad mogu se samo nositi 5 komada tkd, bolje da se ne spama jer bi tako izgubio svih 5 lisica u 2 minuta. Da ne skrecemo sa teme, cekam odgovor @UnbreakableHeart i ostalih admina. Pozz

Edited by pierro_76

i da gdje je tu balans kad ti igrac koji nije inf tek poceo igrat skupi tako lako za i9 koju encku kupi snagu lako moze 1na1 sa nekim guardom jaceg ranka i da jos malo axe skupi na mcmmo i da sam rjesava guarde bez nekih problema :D

Pa da, doslo je vreme da lik koji nije ni inf 1 rank, skuplja za i9 kupi encku i snagu, i ide 1v1 na g9 i na kraju ga ubije. Samo tolko kolko su guardi oslabili.... Pozz

pre 7 sati, ItzMarex rekao je:

Samo da kazem da @pierro_76 koi se zali na sve ovo nije smio da izadje ni jednu bunu.....

Uvek imate kritike na mene... a i valjda postoji razlog zbog cega ne izlazim i sto se zalim tkd... Ne skreci sa teme. Pozz

pre 6 sati, xUltraa rekao je:

Je l te dopunio?

xUltraa molio bih te da ne pises ovakve poruke jer skreces sa teme. Ako imas nesto pametno napisi, a ako nemas onda nemoj nista pisati. Pozz

Edited by pierro_76

pre 11 sati, ItzMarex rekao je:

Ne skreci s teme ....

Ako ocete balans naravno da moramo da budemo i veci rank,guardi se rankuju tako sto prave potove,inf tako sto kopa,vama su povecali cene eme i dmd,nama nisu potove

Pa @dakisa neko ima razlog zbog cega ulazi u guard, neki da poboljsaju situaciju, ali to ne ide, neki zato sto im je dosadilo u inf... A guardi sluze da bi gasili pobune (ako razumete), al nije fora da vi vec 100 pobuna za redom pobedite, sto znaci da postoji neki problem u necemu a to nije do nas zbog cega smo mi u guard. Ne skreci sa teme, ponovicu sto puta, ako treba. Pozz

Edited by pierro_76

Imam prava da se zalim, samo vandredne pobune igram u dmd armoru (ponekad ne igram u dmd armoru) ili ne igram. Al  vi to ne mozete da shvatite jer vam je Vandredna = Redovna pobuna, a redovne pobune igram u p4u3 armoru  jednom dnevno, jer nije obavezno igrati 2 puta dnevno. Ja se ne trudim na vandrednim pobunama, ali na redovnim se i trudim, kolko tolko. Ako igram obe pobune, normalno da cu ici 1 pobunu dmd armor ako nema guarda ili nece niko da igra od njih, a drugu p4u3, jer ta pobuna se ne racuna kao da je igrana. Al ako vi ne dobijete p4u3 armor, kada me ubijete, nije to odma da sam isao dmd armor, nego jednostavno je armor upao u lavu ili drugi ga je uzeo, ili ste dobili samo jedan deo jer krcate armor. Tolko od mene, ne skreci sa teme, ako imate nesto da mi kazete kazite mi na serveru a ne preko foruma, jer to nije cilj teme. Prepirke, zalbe na mene nemojte pisati na forumu nego na serveru. Pozz

Guest
This topic is now closed to further replies.