Jump to content
Sign in to follow this  
Guest

Gagdgets?

Recommended Posts

Guest

Sto se nebi dodale opcije na Nas CR za custom ecnahnte effecte npr? da svako moze pise u boju na & il tako ness i custom mehanice ko na premium srvima ako znate na sta mislim ? :)

Ja uopste ne razumem sta si ovde napisao. Sta, zelis da mozemo da preimenujemo enchantovane iteme tako da ime bude u bojama ili da mozemo u chatu da pisemo u bojama?

misilo je da mozemo u chatu da pisemo sa bojama ;P

Ne, ne moze, jer ce neki igraci izigravati admina u chatu crvenom bojom i plasiti nove igrace.

Guest

Chat u Boji...  npr custom itemi  i GM 0 i Mogucnost da pravimo custom iteme... Npr kombinujemo snow ball i horse armor tj napravimo kao ,,Pistolj'' Koj rola snow ball Bilo bi Lepo :P I gm 0 Kao na Premium CR-u... Ako Razumete...Bilo bi svima lepse a memory bi bio svega 30 MB za to sto je bukvalno nista a donelo b dosta igraca... zaista Posetite neke premium servere

Edited by Zerox

Sta ce ti gm 0 na creativu? Nije dzaba uklonjen... ne zove se server "Survival", a ovo za pistolj je vise RolePlay-ish...

Dobro, postujem vase misljenje, nemam nista protiv toga, ali ne znam ni zasto bi ubacivali boje. Koja je korist toga osim zabave? Meni to nije zabavno. Puno njih ce to iskoriscavati i izigravati staff membere, cak i jos nesto, ali mi nista ne pada na pamet. I kao sto rekoh, gm 0 se nece ubacivati, uklonili su ga. Ako vi mislite da treba da se ubaci, pitacu, ali ipak se ne slazem oko ovoga. Mislim da nece biti ubaceno, ali hajde. :) 

Guest

pa gm0 Zbog Npr PvPevent se moze make da ne bude samo CR :P Nego Mos bas dosta stvari :P

Guest
21 hours ago, Indila said:

Dobro, postujem vase misljenje, nemam nista protiv toga, ali ne znam ni zasto bi ubacivali boje. Koja je korist toga osim zabave? Meni to nije zabavno. Puno njih ce to iskoriscavati i izigravati staff membere, cak i jos nesto, ali mi nista ne pada na pamet. I kao sto rekoh, gm 0 se nece ubacivati, uklonili su ga. Ako vi mislite da treba da se ubaci, pitacu, ali ipak se ne slazem oko ovoga. Mislim da nece biti ubaceno, ali hajde. :) 

Realno Ne moze da pokvari Nista sem toga svega 30 Mb bi bilo sve to a nama dosta zabave

ja sam igrao na nekim creative serverima i primetio sam da imaju te stvarcice pa cak i gm 0 bilo bi super da se to doda naravno ja ne zahtevam da se to doda , nego samo pitam da li moze da se doda o.O

Ova tema je otvorena 28. marta, nema se više ovde o čemu raspravljati, sama reč moderator+-a je dovoljna.

Meni se nesvida da se pise u boji jer bi neki pisali ovom bojom neki ovom i chat bi bio u duginim bojama i bio bi malo napastan i iritantan .

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...