Jump to content
dakisa

Neaktivnost guarda

Recommended Posts

xUltraa Minekodem i Jordan_2394. Mine i Ultra ne igraju redovno pobune udju 1 u 3 dana  ugase 1 blok i kazu cao tolko od mene kakvi su to guardi vljd treba da se odigra cela buna i da se  ulazi redovno bar 1 buna na dan kako mi g koj ocemo winati da winamo kad neki udju 1 u 3 dana i ugase 1 blok i kazu cao. Sto se tice jordana i on je neaktivan al kad udje podje da ugasi blok vidi da ne moze da ugasi da ce da padne i pobegne u pecnice predlazem da se ne moze ulazi tokom pobune  u pecnice. Juce u 9 sam igro sam bunu na njih 20 a postoje 7 guarda 2 su na odmoru jedini koj igra aktivno je MiDget98 lt i straja su na odmor ja od kako sam uso u g svaki dan odigram bunu u 3 i u 9 celu msm da se treba preduzeti nesto po tom pitanju da se zamene guardi poz.

Podeli ovu poruku

Link od poruke
Podeli na drugim sajtovima
1 hour ago, dakisa said:

xUltraa Minekodem i Jordan_2394. Mine i Ultra ne igraju redovno pobune udju 1 u 3 dana  ugase 1 blok i kazu cao tolko od mene kakvi su to guardi vljd treba da se odigra cela buna i da se  ulazi redovno bar 1 buna na dan kako mi g koj ocemo winati da winamo kad neki udju 1 u 3 dana i ugase 1 blok i kazu cao. Sto se tice jordana i on je neaktivan al kad udje podje da ugasi blok vidi da ne moze da ugasi da ce da padne i pobegne u pecnice predlazem da se ne moze ulazi tokom pobune  u pecnice. Juce u 9 sam igro sam bunu na njih 20 a postoje 7 guarda 2 su na odmoru jedini koj igra aktivno je MiDget98 lt i straja su na odmor ja od kako sam uso u g svaki dan odigram bunu u 3 i u 9 celu msm da se treba preduzeti nesto po tom pitanju da se zamene guardi poz.

juce si usao u guarde vec pravis polemiku, ja koliko znam nisi ti onaj koji prati nasu aktivnost imaju moderatori ako ne znas sad znas, ja sam blok ugasio i samim tim pokusao da odigram pobunu i nisam mogao vise...(takodjer i Minekodem)

Izmenjeno od xUltraa

Podeli ovu poruku

Link od poruke

Ja mogu da kazem da je svaki pojedinac u inf promaja sto se tice pvpa...dok ovako u kad ih ima 15 pa svi uzmu kb2 ne mozes primjetii....Kako ce se kupovati zastita kad dodjem u inf :)

Podeli ovu poruku

Link od poruke
On 8/4/2018 at 09:41, MiDget98 said:

Ja mogu da kazem da je svaki pojedinac u inf promaja sto se tice pvpa...dok ovako u kad ih ima 15 pa svi uzmu kb2 ne mozes primjetii....Kako ce se kupovati zastita kad dodjem u inf :)

Kad dodjes u inf nece biti kgbguarda da spamas, sto se tice da inf igraci ne znaju pvp to se varas.. ima ih boljih od tb i ne smijes da ides sa njima 1v1 

Podeli ovu poruku

Link od poruke
pre 6 minuta, Elh2746 rekao je:

Kad dodjes u inf nece biti kgbguarda da spamas, sto se tice da inf igraci ne znaju pvp to se varas.. ima ih boljih od tb i ne smijes da ides sa njima 1v1 

Ko god hoce nek naleti na 1vs1 duel,planiram da dodjem u INF videcu ko ce smjet bez zastite ic :)....mnogo seres za svoje godine ajde kad dodjem da idem 1vs1 sa kime hoces :P

Podeli ovu poruku

Link od poruke
On 04. 08. 2018. at 09:41, MiDget98 said:

Promaja :D 

Podeli ovu poruku

Link od poruke

xUltraa i Minekodem više nisu stražari, a Jordan_2394 ima opravdanje zašto ne igra.

Što se tiče pećnica, to bi trebalo da je rešeno.

Svakako, nije na vama da pratite ko igra a ko ne igra, lock.

Podeli ovu poruku

Link od poruke
Guest
Ova tema je zaključana za nove odgovore