Jump to content
Uloguj se da pratis ovo  
Vladix

Vladix ima "autoclicker"

Recommended Posts

Predlažem osobama koji su me ovo veče hackusate da pogldaju,da pojačaju audio kako bi čuli klikove miša i da vide da i ako izgube da nije samo viči modu da ima kliker kako bi dobio neko false ban.Eto vam kgb community,koliko niste upoznati,ps predlažem da pojačate da bi čuli mojih 6 cpsa.Hvala.

Podeli ovu poruku

Link od poruke
Podeli na drugim sajtovima
pre 14 minuta, Vladix rekao je:

Predlažem osobama koji su me ovo veče hackusate da pogldaju,da pojačaju audio kako bi čuli klikove miša i da vide da i ako izgube da nije samo viči modu da ima kliker kako bi dobio neko false ban.Eto vam kgb community,koliko niste upoznati,ps predlažem da pojačate da bi čuli mojih 6 cpsa.Hvala.

Zasto ti kritikujes community,i ne razumem cemu ovaj video kad te niko nije prijavio.Nas KGB server je predivna zajednica i ne fali joj nista.

Izmenjeno od Aventador

Podeli ovu poruku

Link od poruke

Nije me niko na forumu prijavio ali na serveru jeste,i to većinu puta,i veruj mi to se obično loše završi a nisam samo ja primer,zato što ljudima smeta kad je neko bolji u igri od njih :). I to da razjasnim,da ljudi ne treba olako da svakog hackusataju za clicker jer opet ne znaju šta clicker zapravo radi :).

Izmenjeno od Vladix

Podeli ovu poruku

Link od poruke

Pa dobro nadgledace te kada te neko reportuje nece ti naravno odma dati ban.. Sada jedino kako ce to mod/admin proceniti da li imas clicker ili ne to zavisi.

Podeli ovu poruku

Link od poruke
Guest
Ova tema je zaključana za nove odgovore
Uloguj se da pratis ovo