Jump to content
Hugify

Predlozi za Survival

Recommended Posts

Cemu drop party na survivalu da ima mnogo pvp-a pa da se gube toliko itemi pa ajde ali ovako skupi pa ulazi u pvp zonu do tada drzi se regiona.

Bolje bi bilo da ojacaju malo custom mobove i da ti isti mobovi dropaju item nakon kill-a.

Izmenjeno od Architect
  • Like 1

Podeli ovu poruku

Link od poruke
Podeli na drugim sajtovima
pre 10 sati, IvkePro rekao je:

Takodje iz nekog razloga se ne moze item staviti u desnu ruku, sto onemogucuje da se popravi kramp i drugi itemi skupljajuci xp ubijanjem mobova.

Ubijes ga tim itemom sto drzis i eto ga....

Podeli ovu poruku

Link od poruke

U tom slucaju treba praviti water elevator da popne mobove na 24 bloka kako bi dobili fall damage, da bi mogao ubiti 1 hitom moba sa krampom, jer spawner nece biti aktivan na toj udaljenosti (eventualno vazi za zombije i skeletone) , sto je dosta ne prakticno :|

Podeli ovu poruku

Link od poruke
2 hours ago, IvkePro said:

U tom slucaju treba praviti water elevator da popne mobove na 24 bloka kako bi dobili fall damage, da bi mogao ubiti 1 hitom moba sa krampom, jer spawner nece biti aktivan na toj udaljenosti (eventualno vazi za zombije i skeletone) , sto je dosta ne prakticno :|

Ubijes moba maceom i pre nego sto pokupis xp prebacis kramp u ruku lol

Podeli ovu poruku

Link od poruke

Ogio kapiram da moras biti na svakoj torti slag, ali tvoji komentari su suvisni, moj predlog glasi da se omoguci stavljanje itema u desnu ruku jer bi to dosta olaksalo, a ne nacini kako da se izbegne.

Podeli ovu poruku

Link od poruke
pre 1 sat, IvkePro rekao je:

Ogio kapiram da moras biti na svakoj torti slag, ali tvoji komentari su suvisni, moj predlog glasi da se omoguci stavljanje itema u desnu ruku jer bi to dosta olaksalo, a ne nacini kako da se izbegne.

Preporucio bih da stavite da ogio  vise nikad ne moze pisati na teme sem ako ih sam ne napravi

Previse ima suvisnih komentara, kao i odgovor na moje misljene :)

Podeli ovu poruku

Link od poruke
4 hours ago, IvkePro said:

Verujem da si pogresno smislio, tvoj predlog je i vise nego dobar i slazem se sa njim, tim komentarom sam ti cisto dao savet kako da se snadjes u slucaju da se to ne ubaci ili DOK se ne ubaci, ako si smeta samo reci, najlakse je prestati. Nista lose nisam mislio :)

2 hours ago, RodPolse said:

Preporucio bih da stavite da ogio  vise nikad ne moze pisati na teme sem ako ih sam ne napravi

Previse ima suvisnih komentara, kao i odgovor na moje misljene :)

Druze ti lupetas de stignes, od pomoci admina sve do starih tema...

Izmenjeno od ogio

Podeli ovu poruku

Link od poruke
Guest
Ova tema je zaključana za nove odgovore