Jump to content
Uloguj se da pratis ovo  
jovan12

Predlog za admine

Recommended Posts

Pozdrav, 

Evo ovako dosta sam bio odsutan sa servera zbog fakulteta i upravo sam usao na forum i procitao nesto zbog cega mi nije bilo dobro a to su nova pravila koja se ticu PVE servera.Naime ja sam godine unazad proveo gradeci na tom serveru i prebacivao po vise puta postojeci region kada kog se menjao svet.I sada posle 4,5 godina ne znam ni ja vise vi kazete da vise prebacivanja nema nego svi da igramo iz pocetka?Ja cu vam sada reci da meni ne pada na pamet da pocnem sve iz pocetka pored onoliko ulozenog vremena i napora a verujem da ni stariji igraci koji su iole pametni nece krenuti iz pocetka.Mislim da ste trebali napraviti neku vrstu peticije pa da vidite da li se iko slaze sa idejom a ne tek tako pravila pravila pravila...Ili ste vec mogli da podnesete prijave za one koji zele da se regione prebace tipa max 5 ili 10 regiona koju su bas vrh da ljudima ulozene godine ne odu uzalud ali dobro server je vas i mozete raditi sta vam je volja.Izvinite na smetnji samo sam zeleo da izrazim svoje nezadovoljstvo lepo smo se druzili ali to je to.Pozdrav i sve najbolje :)

• Like 1

Podeli ovu poruku

Link od poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kao neko ko je definitivno najviše rada i truda uložio u PvE, prvobitno kao igrač, saosećam se sa tobom, ali ovo kao što svi već znaju nije nikakvo pravilo već nužnost. Sa obzirom da seljenje kompletnih regiona nije bilo moguće zbog višestrukih problema sa starim svetovima, gde je često seljenje i menjanje verzije upravo i dovelo do navedene nužnosti, a naravno niko ovde nije kompletan mazohista da svaki blok/ građevinu od svih igrača seli ponaosob, doneta je odluka da sve ide iz početka. Znači ovo nije restart u smislu da je staro vraćeno na početak, već sve je novo generisano. Ceo ovaj potez se pokazao izuzetno dobrim jer je privukao mnoge igrače, kako stare, tako i nove, u poslednje 4 godine PvE nije bio ovoliko prometan. Svakako da su mišljenja podeljena, ali mi smo uvek gledali da održimo server i da igra teče neometano, pa makar to značilo neke drastičnije mere. Trudimo se da gledamo što širu sliku, dok je nažalost puno igrača previše subjektivno.

Podeli ovu poruku

Link od poruke
Podeli na drugim sajtovima
Guest
Ova tema je zaključana za nove odgovore
Uloguj se da pratis ovo