Jump to content
Uloguj se da pratis ovo  
Vokay

Disect

Recommended Posts

ADMINI dobio sam permantly ban od strane IvkePro zato sto sam imao ''dupli acc'' a nisam, neki lik je stavio isti nick ko ja samo stavio Disect007 i kao narusavanje igre ,a REID je dozvoljen u END-u molim vas popravite to ....HVALA

Podeli ovu poruku

Link od poruke
Podeli na drugim sajtovima

Molim Vas, ja sam napravio ovaj acc, Disect nema veze sa time, banujte perm ovaj acc, unban Disect. Banovan sam na WonniX-u pa sam napravio ovaj acc. Jeste ista IP adresa ali su razliciti kompovi, vise osoba koristi ovaj internet, verovali ili ne, nemojte bezrazlozno banovati igrace bez prvobitne provere njihovog acc-a. Hvala

Podeli ovu poruku

Link od poruke

Ovako, Disect ce dobiti unban, i ako vidim da sa iste IP bude jos neki nick, WonniX ce biti prem banovan. Dogovoreno u toku igre, znaci Lord_Rex,Disect i WonniX, s tim da WonniX ce morati sacekati svoju predhodnu kaznu.

Podeli ovu poruku

Link od poruke

Disect i Lord_Rex su jedna osoba, Wonnix i Disect007 druga. Nalog Disect007 je kaznjen zbog zaobilaženja kazne, dok nema potrebe za kaznom na naloge Disect i Lord_Rex jer nema trenutnih prekršaja. Vokay koristi nick na forumu kao u igri, neću te više opominjati.

Podeli ovu poruku

Link od poruke
Guest
Ova tema je zaključana za nove odgovore
Uloguj se da pratis ovo