Jump to content
Amostomy

Terrore ovo je ono sto si mi trebo popravit (help)

Recommended Posts

ZZ! image.png.53cb40a3a3140142e20c40e66a2adeeb.pngto je to sto mi se pojavi nmg uci a sam onaj _FireBoy_EZ napravio sam novi acc ako neko ima skype nek mi se javi da mi popravi pise da nisam konektovan a jesam korisrim 1.8 verziju obicnu i anticheat   HELP PLSSS

Podeli ovu poruku

Link od poruke
Podeli na drugim sajtovima

1. Ne smes da imas hak

2.Moras da budes na serveru da bi upalio acc

3. smes da imas samo 1 mc upaljen

kako vidim po pozadini slike, 2. opcija je tvoj problem, nisi konektovan na kgb...

Podeli ovu poruku

Link od poruke
pre 3 sati, ogio rekao je:

1. Ne smes da imas hak

2.Moras da budes na serveru da bi upalio acc

3. smes da imas samo 1 mc upaljen

kako vidim po pozadini slike, 2. opcija je tvoj problem, nisi konektovan na kgb...

Ne laprdaj srece ti........sve mu to pise gore ako zna eng

Vrv je upalio regedit

Izmenjeno od MiDget98

Podeli ovu poruku

Link od poruke
13 hours ago, MiDget98 said:

Ne laprdaj srece ti........sve mu to pise gore ako zna eng

Vrv je upalio regedit

"ako" zna eng, i poenta je da mu prevedem u slucaju da ne konta... posto se vidi da mu je iza toga sto mu iskoci ac, samo desktop, ne kgb...

Podeli ovu poruku

Link od poruke

1. ja sam na verziji 1.8 nisam na hacku!    2.uso sam na server i  logovo se i upalio anticheat   3.to mi iskoci taj error svaki put!!!! 4. nemam regedit 5. imam 1 mc upaljen

Izmenjeno od Amostomy
morao sam

Podeli ovu poruku

Link od poruke
5 hours ago, ogio said:

"ako" zna eng, i poenta je da mu prevedem u slucaju da ne konta... posto se vidi da mu je iza toga sto mu iskoci ac, samo desktop, ne kgb...

Jedino ako pali ac u mc haha

Podeli ovu poruku

Link od poruke
2 hours ago, Amostomy said:

1. ja sam na verziji 1.8 nisam na hacku!    2.uso sam na server i  logovo se i upalio anticheat   3.to mi iskoci taj error svaki put!!!! 4. nemam regedit 5. imam 1 mc upaljen

onda samo snimi sa bandicamom ili cime vec kako palis ac mc i kako se pojavljuje error, pa da vidimo sta lose radis.

Podeli ovu poruku

Link od poruke

Dobio si bio odgovor u proslim temama ne znam zasto pravis uvek iste teme u vezi istog problema evo ti link pa pogledaj odgovor i sam si rekao da imas modove u folderu .minecraft 

Do ovog problema moze doci ako koristis hakove,modove ili ako ne koristis neku od sledecih verzija:1.12.2,1.11.2,1.8.9 i molim te kad obrises modove onda napravi temu,a ne svaki put za isti problem i ako nisi poslusao nase predloge kako da resis to. 

Podeli ovu poruku

Link od poruke
Guest
Ova tema je zaključana za nove odgovore