Jump to content
Xailen

itayeon-zalba :D

Recommended Posts

Pa  ja znam da istina boli @iTaeyeon, a to sto si me ban bez razloga je bezveze. Ti samo cuvaj lauru, ja samo trazim fer da bude sve. A inace ja ew igram od kada se otvorio. Trenutno imam 160k coinsa i maltene svo vreme na srw sam proveo na ew(oko 40d). Potpuno pravo imam da kazem da ste ti i straja najgori moguci modovi koji su bili na ew(moje misljenje). Ja nisam video da velja bana ovako jer mu se ne svidja sto neko ima drugacije misljenje  ili blurpi ili peja.Ako si vec mod ti si duzan da postujes igrace i tudja misljenja.Isto tako ja sam duzan da ispostujem tebe i straju sto i jesam. Nisam vam pretio kao vi meni,nisam rekao da lazete a prvi put vidim da se dobije ban za dezinformaciju.A svi znamo da samo zbog tebe laura ima manju kaznu od missy.I to je moj stav i moje misljenje i ti to treba da postujes. To sto se tebi to ne svidja je druga stvar :) 

@tootoll posto si vec ignorisao ili jos nisi pogledao onu poruku,  makar ovde mozes da uskocis. Ako se za drugacije misljenje dobije 2 dana ban onda stvarno nema poente :D

itay.png

Podeli ovu poruku

Link od poruke
Podeli na drugim sajtovima

nemas pravo da osudjujes moderatore na ne istinitim informacijama, "unmute si lauru" daj mi dokaz da sam je unmute. Sve dok mi budete po serveru rasipali ne istinite price, bicete kaznjavani

• Like 1

Podeli ovu poruku

Link od poruke

Ja trazim dokaz da sam to rekao. Ti upravo izmisljas razlog da me banas.Da si je unmute pisalo bi i zaista je smesno uopste sto pominjes to kao razlog bana. @tootoll proveri logove ovo je stvarno bezobrazluk

Podeli ovu poruku

Link od poruke

[23:22:43] [Client thread/INFO]: [CHAT] [KGB]<Xailen> samo zbog tebe niej veca

[23:22:47] [Client thread/INFO]: [CHAT] [ModPLUS]<iTaeyeon> kome sam smanjio?

[23:22:52] [Client thread/INFO]: [CHAT] [KGB]<Xailen> lauLi

izmisljeno?

Podeli ovu poruku

Link od poruke

Pa samo zbog tebe i nije veca.Smatram da je to zbog toga sto ste zajedno i tjt.(kao i drugi) Nisi je smanjio komandom.I nigde ni ne pise da si.  To sto ti dvosmisleno koristis situaciju za ban je smesno.

Podeli ovu poruku

Link od poruke

pa samo zbog tog misljenja sto izjavljujes javno si i dobio ban. To sto ti smatras ne mora da je istina. Ja sve igrace kaznjavam po njihovim postupcima a ne po njihovim nickovima. Kolko ja znam tu kaznu je izdao doticni  @strajja7 a ne ja, i nemas pravo da me prozivas po global chatu ako nije istina

Podeli ovu poruku

Link od poruke

Pa ja nemam gde da ga izjavim. To sto ja smatram ne mora da je istina tacno, ali valjda trebas reci tako. I ne kaznjavas sve.Sve je to selektivno.Uostalom zato i jesam dobio ban.Ni1 validan razlog nemas da me banas, a sa doticnim sam pricao, nije mi odgovorio nista konkretno ali se makar ponasao normalno. A za dezinformacije prvo trebas da warnas(i opet je bez razloga) ali ti si iz svog nekog(vrv licnog) razloga odlucio da banas. Ti znas da nije posteno sto sam banan kao i svi realni igraci. Ja unban cu da trazim jer ga nisam zasluzio a na @tootoll a mozda i tebi je da ga razmotrite.

Podeli ovu poruku

Link od poruke

Da je nekome smanjena kazna mogo bi da je vidis i ti kroz web formu

ko sto se na primer vidi za igraca Missy_PvP 11 January 2018, 17:07 (Unmute by strajja7)

da je nekom menjana velicina kazne opet bi se videlo na webu ko novi ali kraci ili duzi mute ko za ovog korisnika

crytalcheetah11?size=25
crytalcheetah11

strajja7?size=25
strajja7

Produzetak kazne 08 January 2018, 22:44 09 January 2018, 06:44 (Isteklo)

crytalcheetah11?size=25
crytalcheetah11

strajja7?size=25
strajja7

vredjanje porodice 08 January 2018, 22:42 09 January 2018, 02:42 (Unmute by strajja7)

Tako da je zakljucak da kazna nije dirana od momenta izdavanja osim ako se ne vidi na webu sto mozes i sam da proveris.

• Like 1

Podeli ovu poruku

Link od poruke

@tootoll pa ni nisam rekao da je on cackao oko komande da je menjao kaznu

ja znam da bi pisalo i dovoljno dugo igram na kgbu da znam kako radi dosije

smatram da straja nije lauru kaznio vise samo zato sto itayeon i ona zajedno(sto je oke). znaci nije on naredio nesto vec je straja onako drugarski dao 3h

zato i je problem sto me je banao, da je fer ja se ne bih zalio

Podeli ovu poruku

Link od poruke
pre 1 sat, Xailen rekao je:

...

A svi znamo da samo zbog tebe laura ima manju kaznu od missy.

...

Vec sam odgovorio na ovo u prosloj temi i necu da se ponavljam.

Pravite slona od 2 zasluzena mutea bez razloga.

Da razresimo nesto, ne citirate vi nama pravila nego mi vama. Mod ima pravo da izda kaznu u okviru pravila za taj prekrsaj po sobodnoj proceni. Ako on smatra da neko treba da bude kaznjen 6h od mogucih 2h do 7h na njemu je da odluci od nastale situacije.

[19:48:58] [Server thread/INFO]: [AdminPrivateChat] [AdminChat] <iTaeyeon> nemoj 5
[19:49:12] [Server thread/INFO]: [AdminPrivateChat] [AdminChat] <strajja7> Zao mi je tako puno
[19:49:24] [Server thread/INFO]: [AdminPrivateChat] [AdminChat] <iTaeyeon> pravila su pravila, ne volim ih ni ja :/
[19:49:48] [Server thread/INFO]: [AdminPrivateChat] [AdminChat] <strajja7> Pa brate Terror davao 5d na p3

Ali nesme da izadje van okvira pravila sa vecom kaznom vec samo sa manjom sto opet ovde nije slucaj da je manja izdata pa i u pogledu lepih oci. Sto do duse dwarf nije trebao da posavetuje kolegu. Pravila jesu pravila ali je negova procena. Ukoliko on smatra da je 5 dovoljno 5 je dovoljno. Nisi trebo da ga ispravljas nevezano za razlog vec samo da ga ispravis ukoliko je previse.

Admin vec to sme da radi i za neke kazne je blazi za neke strozi po nepisanom pravilu "moze im se" ko sto se moglo teroru.

Javno napadanje nekoga da nije izdao kaznu ili postupao prema pravilima (za sta opet ne treba da vas bude briga al ajde) ko sto ste zbrku napravili na EW bez ikakve osnove a dodatno jer je i prema pravilima izdato, ma ja bi vas sve kikovo narednih sat vremena svaki put kad se zakacite na server sve koji su u tom momentu bili na EW pa i modove. Ne bi mi bilo dosadno. Zanimacija u 1 sat nocu, posto vec citam vec gluposti umesto da se naspavam sutra za poso.

Sve u svemu ostavicu ovu temu da resi neko od (mladjih) admina tipa dusanu. Ne moram ja bas za sve da budem sudija :), kazu ko mnogo sudi ima velike sanse i da pogresno proceni a moje procene su veoma cudne u 1 sat nocu.

Podeli ovu poruku

Link od poruke

Evo loga da doticne osobe ne pomisle da sam "smanji lauri kaznu" :

[19:48:56] [Client thread/INFO]: [CHAT] [AdminChat] <iTaeyeon> strajja7 vredjanje moda ili vredjanje porodice modu 15 dana
[19:48:58] [Client thread/INFO]: [CHAT] [AdminChat] <iTaeyeon> nemoj 5

[19:49:12] [Client thread/INFO]: [CHAT] [AdminChat] <strajja7> Zao mi je tako puno
[19:49:15] [Client thread/INFO]: [CHAT] [AdminChat] <strajja7> Nisam ja bog

[19:49:23] [Client thread/INFO]: [CHAT] [AdminChat] <iTaeyeon> pravila su pravila, ne volim ih ni ja :/

[19:49:29] [Client thread/INFO]: [CHAT] [AdminChat] <strajja7> Ovo 15d dajem ili Jean-u ili x2

[19:49:48] [Client thread/INFO]: [CHAT] [AdminChat] <strajja7> Pa brate Terror davao 5d na p3

[19:50:02] [Client thread/INFO]: [CHAT] [AdminChat] <iTaeyeon> mi postujemo Silentova pravila

Podeli ovu poruku

Link od poruke

Koliko ja vidim, dobio si kaznu jer na javnom chat-u govoriš kako je neko privilegovan od strane moderatora, sa obzirom da postoji ko da brine o radu moderatora na ovom serveru ne vidim gde se ti tu uklapaš, igraj svoju igru, a sledeći put ukoliko misliš da neko zluopotrebljava svoju poziciju pošalji prijavu u odgovarajućem formatu, smatram da taj i taj ne radi to i to, zato i zato, ovo što si ti ispisao je krajnje subjektivno i neupotrebljivo kao informacija. Pozdrav.

Podeli ovu poruku

Link od poruke
Guest
Ova tema je zaključana za nove odgovore