Jump to content
ogio

Zalba na Moderatora MrMumbo

Recommended Posts

E ovako, imam par zamerki(a nisam ni jedini) na rad moderatora MrMumbmo na PaintBall serveru:

1. Izmenjao je izgled 20 mapa, bez razmisljanja dal ce to da skodi igracima i njhovoj vrsti gameplaya;

2. Ubacuje samo mape koje se njemu svidjau, to sto se igraci zale, i zahetvalju da se promene, njega ne zanima;

3. Igraci ga zovu po ceo dan makar da im objasni nesto jer su novi, il im nesto smeta, on ne reaguje...

4. Postoje 3 varijante jedne te iste mape(Mape: Prelaz, Berlin i Moskva) gde je poenta da se igraci gadjaju iz svojih baza, sto neke igrace prisiljava da promene svoj nacin gameplay-a.

Da li bi ste mogli obaviti neki razgovar sa njim, bio bi red da malo pocne da uvazava tudja misljenja, na pb-u se nista nije promenilo sto su igraci trazili, a bili je mnogo odlicnih ideja, u suportnom, desile su se ne najavljene promene koje je on ubacio jer su se NJEMU  svidele.

Pozdrav.

Podeli ovu poruku

Link od poruke
Podeli na drugim sajtovima

A što se tiče pojedinca napomenutog gore...

1. Pod "izmenja" predpostavljam da misliš na zamenio blokove koji su pravili bugove i popravio rupe pomoću kojih kojih se mogla napustiti arena i samim time datim prednosti igraču koji je napustio arenu nad igračima koji nisu, onda da, izmenio sam izgled mapa, mada u to spada negde oko 5-9 arena...

2. Ubačene su mape koje se "meni sviđaju", jeste možda sam ja trenutno jedini koji ocenjuje arene međutim, to nije baš sasvim tačno, većinu arena izgradim sam (igrače sam zvao, nisu bili zainteresovani), a nakon i tokom same izgradnje često zovem neke od pristupačnijih igrača Pb servera da daju svoje mišljenje... Što se tiče žalbi... Jeste, žalili ste se na arene, pitao sam vas šta želite da se izmeni, vi ste odgovorili sa jednomstavnim "Skloniti"... Pitao sam vas za konkretniji informacije u vezi toga šta konkretno nevalja, većina se izjasnila da nemaju vremena za to...

3.Ne uzimaš u obzir da je možda neko odsutan, umislu da nešto radi ili da je chat igrača u partiji popunjen obaveštenjima o tome ko je koga ubio (to je do samoga plugina)...

4. Zaboravio si da napomeneš arene poput Nuketown, Farma, Urban, itd... Koje podstiču samo razmišljanje o potezu neprijatelja, a ne samo besmisleno trčanje u neprijateljsku paljbu... Arena Prelaz je ubačena iz samog razloga da je neko od igrača želeo mapu za "snajpanje" gde bi se oružije Sniper moglo iskoristiti do svog potpunog potencijala...

-MrMumbo :ph34r:

Podeli ovu poruku

Link od poruke

Urban Farma i Nuketown su vraceni nakon sto smo te ceo dan smarali

56 minutes ago, MrMumbo said:

3.Ne uzimaš u obzir da je možda neko odsutan, umislu da nešto radi ili da je chat igrača u partiji popunjen obaveštenjima o tome ko je koga ubio (to je do samoga plugina)...

Kao prvo, govorim o vremenu kad si U partiji, znaci aktivan si, onda kad se zavrsi partija, ljudi ti pokusalju postaviti pitanje kad nista ne pise u chatu, ti ne reagujes, i posle 20 sec eto tebe opet igras, i onda kad pocne partija samo kazes:"Koncentrisem se na igru" to je posao obicnih igraca, prepostavljam da ti kao mod treba da pazis na desavanja u chatu, kako na primer vidis kad neko zasluzuje 1 min mute, ne znam da li su tebi ostali naproni, ali tako ti je  kad si jedini moderator na serveru...

59 minutes ago, MrMumbo said:

1. Pod "izmenja" predpostavljam da misliš na zamenio blokove koji su pravili bugove i popravio rupe pomoću kojih kojih se mogla napustiti arena i samim time datim prednosti igraču koji je napustio arenu nad igračima koji nisu, onda da, izmenio sam izgled mapa, mada u to spada negde oko 5-9 arena...

Totalno ne, na primer, u areni "Farma" si zatvorio pred izlaz kroz ogradu, izbacio mnogo "Vozila" iz "Garaza", koje su igraci poput mene kaca itd... Koristili kao privremeni stek, realno sam morao da promenim citav stil igre zbog toga, i sumnjam da si pitao igrace da se slazu, jer ti "pristupacniji pb igraci", koje usput mogu sve da nabrojim, nisu znali nista od toga kad sam ih pitao, i pre 2 godine su bile mnogo dobre mape i nije ih bilo potrebe menjati, iskreno, jedna od najbojih je bila, ne znam tacno ime zvale su se tad arena1 arena2 arena3..., uglavnom enterijer je bio OGROMNO snezno polje sa kao 2 snezna mosta na obe strane, uglavnom najveca mapa koja je postojala u istoriji pb-a, ako jos uvek postoji, ne mozes omasiti, i bilo je dosta mapa koje su pravili igraci sa cr i bile su neverovatne, ali ipak, ostale su mesec dana maksimum, jer su u to vreme, ti postao moderator na pb-u, od tada se vrti oko 7-8 mapa, i u isto vreme budu oko 3 eventualno 4 dostupne, i tako je vec nekoliko meseci, znaci sve sto su se igraci trudili, i uspeli u tom, ti si bacio u vodu, iskreno, serverovi najbolji dani su bili dok je minox bio Moderator, stalno je obilazio creative jer su ga igraci zvali da vide mapu, i po mogucnosti, da je ubace na pb server, dok ti samo teras svoje, zasto prosto lepo ne napravite na forumu vote pool i da svakih 7 dana il na svakih mesec dana, igraci votuju koje mape hoce da budu, naravno, ne treba da u vote pool-u budu uvek iste mape, jer ce onda igraci glasati za iste svaki put, ovome je mesto u in-game predlozima al aj, vrv cu i tu stavit, uglavnom verujem da bi svi igraci zeleli promenu, ne kazem da se mumbu oduzme Moderator, vec da pocne uvazavti svacija misljenja, kao sto je Minox3dl radio...

Pozdrav.

Podeli ovu poruku

Link od poruke

Kao poslednje, tvoja žalba nije na njegov rad već na funkcionisanje servera. Ja koliko vidim ne zloupotrebljava moderatora i radi ono što mu je rečeno. Ako i dajete neki predlog, neka ostane na tome, ne namećite svoje mišljenje. 

Podeli ovu poruku

Link od poruke
Guest
Ova tema je zaključana za nove odgovore